لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۹:۱۴

آزمون - اتوبيوگرافی باربارا والترز، خبرنگار و مصاحبه گر آمريکايی


باربارا والترز خبرنگار مشهور آمريکايی که به عنوان مصاحبه کننده با چهره های مطرح و سرشناس جهان معروف است در کتابی با عنوان «آزمون» زندگی پر فراز و نشيب خود را روايت می کند.

خانم والترز در اين کتاب نگاهی به سابقه کاری خود به عنوان خبرنگار دارد. وی از مشکلاتش می گويد و از اينکه چگونه توانست با عبور از مراحل دشواری که پيش رو داشت به عنوان يکی از مطرح ترين چهره های تلويزيونی آمريکا و جهان شناخته شود.

ولی داستان تنها بر حرفه او متمرکز نمی شود و خانم والترز با روايت خاطرات شخصی خويش خواننده را با جزر و مد عاطفی زندگيش همراه می کند.

از پدرش می گويد که به عنوان مدير يک باشگاه شبانه نخست به موفقيت چشمگيری دست يافته بود ولی چندی بعد طعم تلخ شکست را چشيد.

از خواهرش ژاکلين می نويسد که با عقب ماندگی ذهنی دست و پنجه نرم می کرد و تأثيری که بر دوران کودکی، جوانی و عواطف او گذشت.

باربارا والترز در کتاب آزمون رابطه عشقی خويش با سناتور جمهوريخواه، ادوارد بروکف را فاش کرد که مردی متأهل بود و در زمان خود تنها سناتور آفريقايی تبار سنای آمريکا به شمار می آمد.

والترز در مورد عنوان کتاب می گويد همواره در زندگيش مورد آزمون قرار داشته است. در دوستيابی، در حرفه اش، و همچنين در اين کتاب که شايد به گفته خود آزمونی برای پايان دادن به حرفه اش باشد.

XS
SM
MD
LG