لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ ایران ۱۶:۴۸

يک اتوبوس ديگر حامل کاروان راهيان نور تصادف کرد و ۲۷ نفر کشته شدند


بيست و هفت تن ديگر بر اثر تصادف اتوبوس حامل کاروان راهيان نور کشته شدند. بنا به گزارشهای موجود يک دستگاه اتوبوس حامل فرهنگيانی که از استان چهار محال بختياری به منظور بازديد از مناطق جنگی راهی خوزستان بودند بر اثر سرعت زياد و عدم کنترل راننده و برخورد با نرده های حفاظ کنار جاده واژگون شد.

در اين تصادف پانزده تن نيز زخمی شده اند. اين دومين حادثه ای است که در دو هفته اخير برای گروهی از کاروان راهيان نور رخ ميدهد. اين کاروانها بوسيله سپاه پاسداران و نهادهای وابسته به آن در ادارات و مراکز آموزشی سازماندهی می شوند و مقامهای دولتی جمهوری اسلامی هدف از اجرای اين برنامه را تجديد ِ پيمان بازديدکنندگان با کشته شدگان جنگ و رهبر جمهوری اسلامی ايران عنوان می کنند.

تصادف امروز (سه شنبه) در حالی گزارش ميشود که پليس راه نيروی انتظامی ايران اعلام کرده است از ساعت هفت بامداد امروز محور خوزستان به شهرکرد به دليل ترافيک سنگين نوروزی به روی خودروهای سنگين بسته شده است.

بنا به گزارش سايت خبری نوانديش صدا و سيمای جمهوری اسلامی توجه چندانی به اين خبر نداشته و بيشتر به خبر کشته شدن پنج تن از زائران ايرانی در انفجاری انتحاری در کربلا پرداخته است.

XS
SM
MD
LG