لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۷:۴۴

هشدار رفسنجانی نسبت به ظهور جريان غيرطبيعی در نظام جمهوری اسلامی


اکبر هاشمی رفسنجانی رييس تشخيص مصلحت نظام با انتقاد از آنچه آنرا حمله به خانواده آيت الله خمينی خواند از اين اقدام به عنوان حرکتی جاهلانه ياد کرد و نسبت به پيدايشِ جريانی غير طبيعی در جمهوری اسلامی هشدار داد.

هفته گذشته در پی انتشار مصاحبه حسن خمينی با هفته نامه شهروند امروز، سايت اينترنتی نوسازی که منسوب به هواداران دولت نهم است يادداشتی با عنوان " راز ِ لپ های گل انداخته سيد حسن خميني" منتشر کرد که حاوی اتهاماتی به حسن خمينی بود.

اکبر هاشمی رفسنجانی در خطبه های نماز جمعه اين هفته تهران در خصوص مداخله نظاميان در انتخابات مجلس در دفاع از اظهارات نوه آيت الله خمينی، گفته است نميدانم اين حرفی که حاج حسن خمينی مبنی بر عدم دخالت نظاميها در انتخابات مطرح کرد چقدر خلاف بود که اين همه عصبانيت در مقابل آن را شاهد بوديم.

سردار محمد علی جعفری فرمانده سپاه پاسداران هفته گذشته در اظهارات بحث برانگيزی نه تنها از نيروهای خود خواست که به محافظه کاران رای دهند بلکه اين کار را تکليف الهی توصيف کرد.

در همين حال فاطمه رجبی همسر غلامحسين الهام سخنگوی دولت و وزير دادگستری، سخنان علی اکبر رفسنجانی را کينه توزانه و از سرِ بی تقوايی دانست.همسر سخنگوی دولت اضافه کرد آيا در نظامی که متکی به ولايت است و در حالی که حضور پر برکت ولايت عظما حضرت خامنه ای بر سر کشور و ملت سايه افکنده به فرض که بی ريشه ها در ثروت مانند احمدی نژاد رييس جمهوری باشند به درخت تنومندِ با ريشه در قدرت و ثروت چه نيازی هست؟

XS
SM
MD
LG