لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۳:۵۵

خبرهای ورزشی ايران


در نگاهی به چند خبر مربوط به ورزشِ ايران برای نظارت بر انتخابات فدراسيون فوتبال ايران پل مونی و چارمين دو نماينده‌ی کنفدراسيون فوتبال آسيا و شامپانی به همراه کلوزه به عنوان نمايندگان فيفا به تهران آمدند تا گزارش خود را به فدراسيون بين‌المللی فوتبال ارايه دهند. فوتبال ايران در دوم آذر ۱۳۸۵ از سوی فيفا تعليق شد و پس از آن فدراسيون جهانی با تعيين کميته‌ی انتقالی به ايران فرصت داد تا با تدوين اساس‌نامه انتخابات فدراسيون فوتبال را برگزار کند.

فردا قرار است انتخابات فدراسيون فوتبال ايران برگزار شود. شاهرخ شهنازی و علی کفاشيان تنها دو نامزدِ تصدی پُستِ رياستِ فدراسيونِ فوتبال هستند.

تيمِ ملی فوتبالِ ايران نيز که شب گذشته به دوحه ی قطر سفر کرده است خود را برای مسابقه تدارکاتی با تيم ملی آن کشور که پنجشنبه برگزار ميشود آماده ميکند.

در خبری ديگر دررقابتهای بين المللی دوچرخه سواری مالزی که با نام جيلاجاه در آن کشور در جريانست ديروز در نخستين مرحله‌حسين عسگری از تيمِ پتروشيمی تبريز در مكانِ پنجم قرار گرفت و مهدی سهرابی از تيمِ دانشگاهِ آزادِ اسلامی با يك دقيقه اختلاف نسبت به نفرِ نخست به ردهٌ هشتم رسيد. اما در مجموعِ تيمی قسمتِ كوهستان حسين عسگری صدرنشين شد و پيراهن كوهستان را تصاحب کرد.

دوچرخه سواران امروز در استقامت جاده با يکديگر به رقابت پرداختند.

و آخرين خبر آنکه طی همايشی در تهران با اهدای تنديس طلايی پهلوانی به هادی ساعی قهرمان تکواندو و ليلی ابراهيمی دونده ی تيم ملی اين دو ورزشكار به عنوانِ برترين ورزشكارانِ صاحبِ اخلاقِ ورزشی در ايران معرفی شدند.

XS
SM
MD
LG