لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۹:۰۹

رقابتهای فوتبال ۴ جانبه جامِ محمد بن راشدِ دبی


در رقابتهای فوتبال ۴ جانبه جامِ محمد بن راشدِ دبی و در ديدار رده بندی اين مسابقات تيمهای اشتوتگارت آلمان و آژاکس آمستردام هلند در ورزشگاه اَلوَصی دُبی مقابل هم به ميدان رفتند. در اين مسابقه که با اخراج دقيقه ۷ هِدويگز مادُورو از تيم آژاکس همراه بود بازی چندان زيبايی از سوی دو تيم ارائه نشد و در پايان نيمه دوم اين تيم آلمانی بود که با استفاده از برتری يک بازيکن بيشتر توانست به پيروزی برسد. تک گل اين ديدار دقيقه ۸۸توسط الکساندر فارنِرُود به ثمر رسيد و بدين ترتيب تيم اشتوتگارت قهرمان فصل گذشته بوندسليگا به مقام سومی دست يافت.

همچنين تيم اشتوتگارت جايزه پانصد هزار دلاری تيم سوم را از آن خود کرد و تيم آژاکس که ۲۹ بار قهرمانی ليگ هلند را در کارنامه دارد با قبول شکست و اشغال مقام چهارم سيصد هزار دلار بدست آورد.
اما در ديدار پايانی اين مسابقات تيم اينترناسيونال دِ پورتو آلِگرهِ برزيل به مصاف تيم اينتر ميلان ايتاليا رفت. در اين ديدار تيم برزيلی، که عنوان قهرمانی جام باشگاههای جهان را نيز يدک ميکشد، با گل فرناندو در دقيقه ۲ به برتری رسيد. تيم اينتر ميلان هم توسط آنتونيو لوييس خيمينز در دقيقه ۴۰ به گل تساوی بخش دست يافت و دو تيم با همين نتيجه يک بر يک به رختکن رفتند.

تيم اينترناسيونال برزيل که در بازی نخست بر تيم اشتوتگارت غلبه کرد در نيمه دوم با گلزنی نيلمار در دقيقه ۶۶ به برتری رسيد و اينترميلان که برای راهيابی به فينال اين جام از سد آژاکس گذشته بود هرچه تلاش کرد به در بسته خورد. تيم اينترناسيونال دِ پورتو آلگره با پيروزی دو بر يک بر تيم اينترميلان ايتاليا قهرمان جام شيخ راشد شد و جايزه يک ميليون دلاری را دريافت کرد. تيم اينترميلان نيز صاحب هفتصد هزار دلار جايزه مقام دوم گرديد. تيم فوتبال بنفيکا پرتغال در نخستين دوره اين رقابتها قهرمان شده بود.

XS
SM
MD
LG