لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲ ایران ۰۴:۱۲

موفقيت يک ايرانی فرانسوی در فرانسه


آرش درم بخش را ایرانیان وهمینطور ساکنان پاریس می شناسند .

اوسال گذشته نامزدانتحابات شهرداری شهر کوربووآ شده بود که اگرچه به این مقام دست نیافت اما او در بيست و هشت سالگی همه دلائل را برای امیدواری با خود دارد.

همین دیشب درم بخش برای چهار ماه به ریاست دوره ای شبکه اینترنتی فیس بووک انتخاب شد . این شبکه اینترنتی به نوشته فیگارو صد میلیون عضو دارد که یک میلیون آن از فرانسه است .

سال گذشته درم بخش در یک مصاحبه تلویزیونی با صدای آمریکا شرکت کرد ، شخصیت وچالش و زندگینامه اش یک موفقیت است ،او معتقد است که همه ایرانیان ودرهر سن و سال و موقعیتی ودر هر سوی جهان بایستی فعال باشند و از مشکلات نهراسند .

آرش درم بخش در مسئولیت تازه اش در این شبکه اینترنتی صد وپنجاه هزار رای آورد .رقیب او یک لبنانی بود .آنچه که در پی میآید گزیده وکوتاه شده مطالب دو نشریه لو پاریزین و فیگارو است:

آرش درم بخش فعال بمعنای واقعی کلمه است ،او که بيست و هشت سال دارد ومشغول اتمام تحصیلات خود است از یک خانواده سرشناس ایرانی بوده وانتخاب اوبه مقام مدیریت شبکه اینترنتی فیس بووک اگرچه برایش قدرت اداری واجرائی نخواهد داشت ولی به گفته خودش بوی این امکان تکنیکی را میدهد تا برای صد ميلیون عضواین شبکه اینترنتی ،پیام ، عقاید و نیز دیدگاه هایش را مطرح کند .

روزنامه فیگارو مینویسد آرش درم بخش قادراست نگاه ها ونورصحنه را به سمت خود جذب کند. این دانشجوی رشته حقوق ، سیاست را در محیط هنری به تکاپو وامیدارد. درم بخش هم اکنون دریک موسسه انتشاراتی معتبر یعنی موسسه شرش میدی در بخش سیاسی کار میکند. درم بخش مدتها در حزب اتحاد دمکراسی فرانسه فعال و در مقام مشاور در کنار فرانسوا بآیرو یکی از سه رقیب اخیر نامزدی ریاست جمهوری فرانسه بود. او برای دو وزارتخانه کشور و خارجه فرانسه چند سال کار کرده است .وی عاشق موفقیت است . همیشه آراسته وموقر وکلامش هوشمندانه است واین در اغلب برنامه های رادیوئی و یا تلویزیونی که در آن شرکت میکند کاملا محسوس است .

XS
SM
MD
LG