لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۲:۵۰

آلبوم جديد سوزان کی گِل


در شهرهای بزرگ آمريکا، شما ميتوانيد مشاهده کنيد که هنرمندان موسيقی در گوشه های خيابان، پارک ها، و حتی در ايستگاه های متر مشغول نوازندگی هستند.

ولی تنها تعداد معدوی از آنها هستند که از اين راه به شهرت ميرسند.

«سوزان کی گِل» يکی از اين افراد معدودی است که با نواختن موزيک در ايستگاه مترو شهر نيويورک به شهرت رسيده است.

سوزان بتازگی به کمک کمپانيهای عمده آلبومی جديدی بنام «فيث لپيدس Faith Lapidus »، ساخته است که در باره او کارهای هنريش توضيح ميدهد.

چنانچه به يکی از آهنگهای اين آلبوم بنام «شکسپير» بدقت گوش کنيد، صدای رفت و آمد قطارها را در ايستگاه مترو ميشنويد. اين بدين علت است که آلبوم سوزان در داخل ايستگاه متروی شهر نيويورک صدا برداری شده است و بهمين خاطر نام آلبوم «سابوی رکوردنيگ» است که اشاره به ضبط و تهيه آلبوم در ميان تونل های و رفت آمد و قطارها در ايستگاه مترو دارد.

سوزان تقريباً تمام عمرش به نوازندگی و خواندن مشغول بوده است.

در ايام خردسالی همراه والدين و نه خواهر و برادرش برای اجرای برنامه موسيقی در خيانهای به نقاط مختلف جهان مسافرت کرد. آنها به نقاط مختلف مسافرت ميکردند تا با اجرای موسيقی افکار گروهی مذهبی خود را تبليغ کنند. سوزان در سن چهار سالگی شروع به خوانندگی کرد و در هفت سالگی به نوازندگی گيتار پرداخت.

سوزان وقتی به سن نو جوانی رسيد تصميم گرفت از گروه مذهبی جدا شود و تنها بکار نوازندگی بپردازد.

سوزان از پنج سال پيش شروع به نواختن موزيک در ايستگاه متروی نيويورک کرد و بسرعت معروف شد. او هزاران «سی دی» از آهنگهای خود را که خود توليد کرده بود فروخت.

:

XS
SM
MD
LG