لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۳:۰۶

راهيابی آندره آغاسی و ماريا شاراپووا بدور سوم تنيس ويمبلدون


در مسابقات قهرمانی تنيس ويمبلدون که در لندن برگزار می شود،«آندره آغاسی» قهرمان سابق تنيس جهان، و «ماريا شاراپووآ»، از روسيه، به دوره سوم مسابقات راه يافتند.

«شاراپووا» اميددار شماره چهار و قهرمان اين رويداد در سال ۲۰۰۴، «اشلی هارکل رود Ashley Harkelroad» از آمريکا را براحتی در دو ست پياپی با نتيجه شش بر يک و شش بر دو شکست داد. «شاراپووا» در دور بعدی با «امی فريژر» از آمريکا بازی خواهد کرد که بر «مليندا چينک» از مجارستان، در دو ست با نتيجه شش بر دو و شش بر سه پيروز گشت.

«آغاسی» در بازی با «آندرياس سپی» از ايتاليا، در سه ست پياپی با نتيجه شش بر چهار، هفت بر شش، و شش بر چهار به پيروزی دست يافت. آغاسی تنيس باز سی و پنج ساله آمريکائی در دور بعدی مسابقات با «رافائل ندال» قهرمان امسال تنيس آزاد فرانسه از اسپانيا که در برابر رابرت کندريک از آمريکا با نتيجه ۷-۶، ۶-۳، ۷-۶، ۵-۷ و ۴-۶ به پيروزی دست يافت، مبارزه خواهد کرد.

در بازيهای ديگر، پتی اشنايدر از سوئيس در برابر سورين برموند از فرانسه با نتيجه ۶-۴، ۱-۶، ۴-۶، با شکست روبرو شد. آناستاشيا ميسکينا از روسيه، مارتينا مولر حريف آلمانی خود را در دو ست پياپی و با نتيجه ۱-۶، ۲-۶، شکست داد. همچنين در مسابقات امروز، فلاويا پنه تا از ايتاليا در برابر لورا گرانويل از آمريکا با نتيجه ۱-۶، ۲-۶ برنده شد.

XS
SM
MD
LG