لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۴:۵۳

پيروزی پر گل آرژانتين در برابر صربستان و مونته نگرو


تيم ملی فوتبال آرژانتين در دومين ديدار خود در گروه C، تيم صربستان و مونته نگرو را با نتيجه پر گل شش بر صفر شکست داد و با اين پيروزی صعود به دور دوم بازيهای جام جهانی آلمان را برای خود مسلم ساخت.

در استاديوم گلزنکرشن که مملو از تماشاگران، از جمله "ديه گو مارادونا" بود، "ماکسی رادريگز" بازيکن آرژانتينی با دو گل خود در دقايق ششم و ۴۱ بازی رهبری تيم را عهده دار شد. ديگر گلهای تيم آرژانتين را "استبان کامبياسو" در دقيقه ۳۱، "هرنان کرسپو" در دقيقه ۷۸، "کارلوس ته وز" در دقيقه ۸۴، و "لاينول مسی" در دقيقه ۸۸ بازی بثمر رساندند.

با اين پيروزی تيم آرژانتين دارای شش امتياز از دو بازی شد و آخرين مسابقه را در برابر هلند در ۲۱ ژوئن برگزار خواهد کرد. صربستان و مونته نگرو در دو بازی خود امتيازی کسب نکرده است و در آخرين مسابقه در مقابل تيم ساحل عاج بميدان می رود.

در استاديوم گاتليب-دايملر در اشتوتگارت، تيم هلند که قبلأ صربستان را ۰-۱ شکست داده بود با پيروزی بر تيم ساحل عاج با نتيجه ۱-۲ بدور دوم مسابقات راه يافت. ساحل عاج در بازی نخست نتيجه را ۱ بر ۲ به آرژانتين واگذار کرد.

در گروه D، تيم های مکزيک و آنگولا در هانور برای اولين بار در تاريخ دو تيم در مقابل يکديگر قرار گرفتند. تيم مکزيک که در نخستين بازی خود تيم ايران را شکست داد، در برابر آنگولا به تساوی بدون گل تن داد. آنگولا در نخستين بازی در برابر پرتغال با نتيجه ۰-۱ مغلوب شد.

تيم ملی فوتبال ايران روز شنبه در فرانکفورت بديدار تيم پرتغال می رود.

XS
SM
MD
LG