لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۱۴

همايش بين المللی جوانان در آلمان


کنفرانس دو جانبه جوانان آمريکا و آلمان تبديل به يک همايش بين المللی جوانان شده است.

بگزارش «پيج کولاک»، خبرنگار صدای آمريکا، شهر «لايپزيک»، در شرق آلمان، ميزبان کنفرانسی در باره مشکلات جوانان آمريکا و آلمان بود، ولی عليرغم موضوع کنفرانس، مسائل جوانان به خارج از اين دو کشور کشيده شده و جنبه بين المللی پيدا کرده است.

کارشناسان و متخصصين جوان در رشته های مختلف از سراسر جهان به به شهر «لايپزيک» پرواز کردند تا در کنفرانس سه روزه جوانان، که از سوی بنياد « بی ام دابليو هلبرت کانت» ميزبانی ميشد، شرکت کنند. يکی از موضوعات مورد بحث در اين کنفرانس، مسئوليت متقابل بين جوانان وکشورهای متبوع آنهاست. در اين رابطه، يکی از هدفها اصلی پيدا کردن راه حل برای مشکلاتی است که امروز جوانان در آمريکا، آلمان، و ساير کشورها با آنها روبرو هستند. برای آمريکائی ها اين مشکلات شامل مسائل مهاجرت و قيمت های بالای بيمه های سلامتی بود؛ در حاليکه برای آلمانها، مشکل بيکاری و استفاده بيش از حد جوانان از بيمه های خدمات درمانی در صدر مسائل اين کشور قرار داشتند؛ و برای ساير کشورها، مشکلات متنوع ديگری مطرح بود.

اگرچه در پايان اين کنفرانس قرار دادی امضاء نشد؛ قطعنامه صادر نگرديد؛ ولی شرکت کنندگان با برداشتی عميق تر از مشکلات جهانی اين کنفرانس را ترک کردند.

XS
SM
MD
LG