لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۱:۳۶

۵ هزار دلار جايزه برای هر گلی که بازيکنان تيم آنگولا در جام جهانی بزنند


بنا به گزارش روزنامه دولتی "ژورنال دو آنگولا" بانک "اينترنشنال دو کرديتو" آنگولا تعهد کرده است که بهر يک از بازيکنان تيم ملی فوتبال آن کشور که در مسابقات فينال جام جهانی فوتبال سال جاری در آلمان گل بزند، ۵۰۰۰ دلار پول نقد بپردازد. تيم آنگولا در دور نخست مسابقات در گروه D با تيم های ايران، پرتغال و مکزيک بازی می کند.

"فرناندو تلس" رئيس بانک در عين حال گفت او به بهترين بازيکن تيم آنگولا در هر يک از مسابقات تيم در گروه D نيز ۵۰۰۰ دلار خواهد داد و برای هر پيروزی تيم آنگولا در آلمان ۵۰۰۰۰ دلار بين بازيکنان و اعضای تکنيکی تيم تقسيم خواهد کرد و اگر تيم آنگولا بدور دوم مسابقات راه يابد، ۵۰ هزار دلار ديگر به تيم اهدا خواهد کرد.

تيم آنگولا روز جمعه رهسپار آلمان شد. آنگولا برای نخستين بار به بازيهای فينال جام جهانی فوتبال راه يافته است. قبل از حرکت تيم بسوی آلمان يک ضيافت بزرگ شام با حضور بيش از ۲۰۰۰ نفر در يک استاديوم بافتخار آن ترتيب يافت.

دهها هزار طرفداران تيم ملبس به تی- شرت هائی با نقش آنگولا و يا جام جهانی در خيابانهای پايتخت برای ديدن اعضای تيم گرد آمدند، و باعث مختل شدن عبور و مرور وسائل نقليه شدند.

نخستين بازی تيم آنگولا در دور نخست بازی های جام جهانی در تاريخ يازدهم ژوئن آينده در برابر پرتغال در شهر کلن برگزار خواهد شد.

مسابقه تيم های ايران و آنگولا ۲۱ ژوئن در لايپزيگ انجام می شود. نخستين بازی تيم ايران در آلمان، يازدهم ژوئن در شهر نورمبرگ در برابر مکزيک خواهد بود.

XS
SM
MD
LG