لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۲:۰۴

ديدار دوستانه تيم ملی فوتبال زنان ايران با باشگاه برلن


روز جمعه تيم ملی فوتبال زنان ايران در يک بازی دوستانه با باشگاه فوتبال زنان برلن که در ورزشگاه آرارات در تهران برگزار شد با نتيجه ۲-۲ مساوی کرد. باشگاه برلن در نيمه نخست بازی در دقايق ۱۵ و ۲۷ گل زد، و تيم ايران در دقايق ۶۵ و ۸۵ با گلهای کتايون خسرويار و نيلوفر اردلان پاسخ داد.

کريستينا راموس از فيليپين ناظر فدراسيون بين المللی فوتبال که در سمينار آموزشی فيفا که بمدت سه روز در تهران برگزار می شود شرکت دارد، در اين مسابقه حضور داشت. باشگاه برلن در روز شنبه نيز با تيمهای فوتبال زنان بزرگسال و جوانان ايران بازی خواهد کرد.

حدود پنج هزار تماشاگر مسابقه روز جمعه دو تيم را که با رعايت پوشش اسلامی از سوی اعضاء دو تيم برگزار شد تماشا کردند. تيم ملی فوتبال زنان ايران با لباس سفيد و مقنعه مشکی و تيم باشگاه برلن با لباس قرمز و مقنعه سفيد در اين مسابقه بازی کردند.

در فوتبال مردان، روز جمعه در يک بازی دوستانه که بين تيمهای جوانان ايران و ارمنستان در تهران برگزار شد، تيم ايران با نتيجه ۱-۴ به پيروزی نائل شد. گلهای تيم ايران را علی اميری، مصطفی چترآبگون، شهرام گودرزی و مهرداد پولادی در دقايق ۴، ۲۹، ۳۱، و ۸۳ بثمر رساندند. آلپک خاچاطوريان تنها گل ارمنستان را در دقيقه ۳۲ زد. دو تيم روز يکشنبه بار ديگر با يکديگر بازی می کنند.

XS
SM
MD
LG