لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۵:۱۶

تيم های راه يافته به بازيهای حذفی بسکتبال NBA مشخص شدند


بازيهای فصل معمول ليگ ملی بسکتبال حرفه ای مردان آمريکا، NBA، بپايان رسيده است و تيم های شرکت کننده در بازيهای حذفی مشخص شده اند.

تيم لس آنجلس ليکرز در آخرين مسابقه آن در گروه کنفرانس غربی با کمک کوبی برايانت که ۳۵ امتياز کسب کرد، تيم نيو اورلئانز هورنت را با نتيجه ۹۵-۱۱۵ شکست داد و هفتمين مکان در بازيهای حذفی گروه را کسب کرد و در اين بازيها با تيم فينيکس سانز مبارزه خواهد کرد که در برابر پورتلند تريل بليزرز با نتيجه ۹۶-۱۰۶ برنده شد. نخستين بازی از سريال هفتگانه مسابقات حذفی دو تيم روز يکشنبه در زمين تيم فينيکس برگزار می شود.

در سريال ديگری در گروه کنفرانس غربی در روز يکشنبه تيمهای ممفيس گريزليز و دالاس ماوريکس در زمين دالاس بازی می کنند، در حاليکه نخستين بازی در دو سريال ديگر در اين گروه بين تيمهای لس آنجلس کليپرز و دنور ناگتس و نيز ساکرامنتو کينگز و سان آنتونيو اسپرز روز شنبه در لس آنجلس و سان آنتونيو برگزار می شود.

در گروه کنفرانس شرقی نخستين مسابقه در سريال هفتگانه حذفی بين تيمهای واشنگتن ويزاردز و کليولند کاواليرز و همچنين شيکاگو بولز و ميامی هيت روز شنبه در کليولند و ميامی و در دو سريال اين گروه، تيمهای اينديانا پيسرز و نيوجرسی نتس و نيز ميلواکی باکس و ديترويت پيستونز در روز يکشنبه آينده در نيوجرسی و ديترويت برگزار می شود.

برندگان سريال های دو گروه کنفرانس غربی و شرقی برای کسب جام قهرمانی NBA مبارزه خواهند کرد.

XS
SM
MD
LG