لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۴:۱۹

ديدار تيم های ملی فوتبال آمريکا و آنگولا در پنجم ژوئن در هامبورگ


تيم ملی فوتبال مردان آمريکا، پنجم ماه ژوئن آينده، يک هفته قبل از نخستين مسابقه آن در بازيهای فينال جام جهانی فوتبال ۲۰۰۶ با تيم آنگولا بازی خواهد کرد. اين مسابقه در هامبورگ در آلمان برگزار خواهد شد.

در حاليکه فدراسيون فوتبال آنگولا اعلام کرده است که در آن روز در يک مسابقه نمايشی با تيم آمريکا شرکت خواهد کرد، فدراسيون فوتبال آمريکا گفته است که آن مسابقه يک مسابقه رسمی نخواهد بود و هيچ تماشاگری اجازه حضور در محل برگزاری مسابقه را نخواهد داشت.

تيم آمريکا که هفته گذشته در برابر تيم آلمان با نتيجه ۱-۴ شکست خورد قبل از آغاز بازيهای فينال جام جهانی امسال در آلمان، در چهار مسابقه دوستانه با تيمهايی که نتوانستند به بازيهای فينال جام جهانی ۲۰۰۶ راه يابند، شرکت خواهد کرد. اين چهار مسابقه قرار است در زمين آمريکا برگزار شود.

نخستين آن يازدهم آوريل آينده در برابر تيم جامائيکا در کارولينای شمالی، دومين مسابقه در تاريخ ۲۳ ماه مه آينده در نشويل در ايالت تنسی، سومين بازی با تيم ونزوئلا در ۲۶ ماه مه در کليولند در ايالت اوهايو و چهارمين بازی در برابر تيم لتونی در تاريخ ۲۸ ماه مه در هارتفورد شرقی در کانکتيکت برگزار خواهند شد.

بازيهای فينال جام جهانی ۲۰۰۶ با شرکت ۳۲ تيم برگزار می شود و تيم آمريکا در گروه E با تيم جمهوری چک در تاريخ ۱۲ ژوئن، ايتاليا ۱۷ ژوئن و غنا ۲۲ ژوئن بازی خواهد کرد.

تيم آنگولا که برای نخستين بار به بازيهای فينال جام راه يافته است با تيمهای ايران، مکزيک و پرتغال در يک گروه (D) قرار دارد.

XS
SM
MD
LG