لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۴:۴۰

کوبی برايانت ۸۱ امتياز در مسابقه بين ليکرز و تورنتو کسب کرد


در ليگ ملی بسکتبال حرفه ای مردان آمريکا، NBA، کوبی برايانت بازيکن تيم لس آنجلس ليکرز بار ديگر موضع خود را بعنوان يک بازيکن ماهر جلوه گر ساخت. کوبی در مسابقه تيم های ليکرز و تورنتو رپتورز با کسب ۸۱ امتياز پيروزی تيمش را با نتيجه ۱۰۴- ۱۲۲ ميسر ساخت.

او بيشترين تعداد امتيازات خود را در نيمه دوم بازی کسب کرد که ۵۵ امتياز بود. برايانت در ميان شادی و تشويق تماشاگران که شعار M.V.P، M.V.P، يعنی پرارزشترين بازيکن را سر داده بودند، در آخرين دقايق بازی دوبار با پرتاب آزاد توپ امتياز کسب کرد و چهار ثانيه قبل از پايان وقت مسابقه و در حاليکه تماشاگران به افتخار او بپا خاسته بودند، زمين بازی را ترک کرد.

کوبی به خبرنگاران گفت هرگز تصور نمی کرد که تا اين حد امتياز کسب کند. کوبی برايانت دومين بازيکن در تاريخ NBA از لحاظ کسب بيشترين تعداد امتيازات در يک مسابقه است. در سال ۱۹۶۲ ويت چمبرلين در مسابقه تيم های فيلادلفيا و نيويورک نيکس، ۱۰۰ امتياز برای تيم فيلادلفيا بدست آورد.

در بازی های ديگر ليگ سياتل سوپرسونيکس در دو وقت اضافه تيم فينيکس سانز را با نتيجه ۱۴۹-۱۵۲ شکست داد. فيلادلفيا سونتی سيکسرز در برابر مينه سوتا تيمبر وولفز با نتيجه ۸۹-۸۶ به پيروزی رسيد. آلن آيورسون يکی ديگر از کانديداهای دريافت جايزه پرارزشترين بازيکن ليگ ۳۹ امتياز برای تيم فيلادلفيا کسب کرد.

تيم های دنور ناگتس، ممفيس گريزليز، ديترويت پيستونز، ميامی هيت، دالاس ماوريکس، لس آنجلس کليپرز و هيوستون راکتس تيم های حريف را شکست دادند.

XS
SM
MD
LG