لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ ایران ۱۴:۱۸

آسيب ديدگی کيم کليسترز پيش از آغاز مسابقات تنيس استراليا اوپن


کيم کليسترز زن شماره دو تنيس جهان، کمتر از يک هفته پيش از آغاز تنيس آزاد استراليا، در تورنمنت بين المللی تنيس در سيدنی دچارآسيب ديدگی شد. اين آسيب ديدگی با نخستين سرو کليسترز در هنگام يک بازی دست گرمی، پيش ازآغاز مسابقه با فرانچسکا شيوون رخ داد. کليسترز بلژيکی تصميم دارد برای آگاهی ازآن که آيا می تواند در مسابقات هفته آينده شرکت کند يا نه، آزمايشاتی انجام دهد.

در ديگر مسابقات تنيس نيز، جاستين هنين-هاردن، اميددار شماره پنج، که او نيز بلژيکی است، با عقب نشينی ناديا پترووآ، بازيکن روس، پيش از دوره يک چهارم نهايی، موفق شد به دوره نيمه نهايی دست يابد. هنين هاردن بر سوتلانا کوزنتسووآ اميددار شماره شش روس، که بر آنا ايوانوويچ از صربستان و مونته نگرو با نتيجه هفت-شش، شش- سه پيروز شده بود، غلبه کرد.

در بازی تنيس مردان، ليتون هيوويت، اميددارارشد استراليايی با نتيجه شش-يک، شش- چهار، بر يورگن ملزر استراليايی غلبه کرد و به دوره يک چهارم نهايی دست يافت، و جيمز بليک، اميددار شماره هشت از آمريکا نيز، کارلوس مويای اسپايايی را از دور خارج کرد. ايگور آندرف روس، موفق شد با نتيجه شش-هفت، هفت-شش و هفت- شش بر پيتر لوکزک استراليايی غلبه کند. آرنود کلمنت فرانسوی و ديميتری تورسونوف روس نيز در بازيها پيشرفت کردند.

اين تورنمنت، که برروی زمين آسفالت انجام می شود، يکی از بازی های دستگرمی برای گرند اسلم سال، استراليا اوپن، يا همان تنيس آزاد استرالياست، که روز دوشنبه در شهر ملبورن آغاز خواهد شد.

XS
SM
MD
LG