لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ ایران ۱۹:۱۱

دور چهارم مسابقات تنيس آزاد آمريکا US Open


روز سه شنبه در تورنمنت تنيس آزاد آمريکا US Open، در فلاشينگ در نيويورک در مرحله يکچهارم نهايی تنيس انفرادی زنان ماريا شاراپووا تنيس باز روس، اميددار شماره يک مسابقات و شماره يک زنان جهان با هموطنش ناديا پترووا اميددار شماره ۹ بازی می کند و کيم کليسترز اميددار شماره چهار از بلژيک و ونوس ويليامز اميددار شماره ۱۰ از امريکا و قهرمان ويمبلدون در مسابقه ديگری شرکت می کنند.

در تنيس انفرادی مردان، در دور چهارم مسابقات راجر فدرر تنيس باز سوئيسی مدافع جام قهرمانی اميددار شماره يک مسابقات و شماره يک مردان جهان با نيکولاس کيئفر تنيس باز آلمانی بازی می کند. لتون هيويت اميددار شماره ۳ قهرمان پيشين اين رويداد در برابر دومينيک هرباتی اميددار شماره ۱۵ از اسلواکی قرار می گيرد. ديويد نعلبنديان اميددار شماره ۱۱ از آرژانتين با ديويد سانگوينتی تنيس باز ايتاليايی مسابقه دارد و جارکو نيمينن تنيس باز فنلاندی و فرناندو ورداسکو از اسپانيا در مسابقه ديگر بازی می کنند.

روز گذشته در تنيس انفرادی زنان، ليندزی داونپورت از آمريکا، آميلی مورسمو از فرانسه، الينا دمنتيووا از روسيه و مری پيرس از فرانسه با شکست دادن حريفانشان بمرحله يکچهارم نهايی راه يافتند. پيرس، جاستين هنين – هاردن اميددار شماره ۷ از بلژيک را شکست داد و انتقام شکست سال جاری در بازی فينال تنيس آزاد فرانسه را از بازيکن بلژيکی گرفت.

در تنيس انفرادی مردان، آندره آغاسی از آمريکا، گيلرمو کوريا از آرژانتين، جيمی بليک و رابی جينپری بازيکنان آمريکايی با پيروزی در مقابل حريفان پای بمرحله يکچهارم نهايی گذاشتند.

XS
SM
MD
LG