لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۲۱:۴۷

مسابقات جام قهرمانان ليگ های فوتبال اروپا


در مسابقات مقدماتی جام قهرمانان ليگ های فوتبال اروپا، باشگاه اسپانيايی رئال ويلا تيم انگليسی اورتون را که برای نخستين بار در اين رويداد بازی می کند با نتيجه ۱-۲ شکست داد.

لوچيانو فيگاروا در دقيقه ۲۷ برای باشگاه اسپانيايی گل زد، ولی جيمز بيتی در دقيقه ۴۲ گل تساوی را برای باشگاه اورتون بثمر رساند. خوزه مورنو چند ثانيه قبل از هاف تايم گل برنده را برای رئال ويلا زد.

در مسابقه ديگری، باشگاه انگليسی منچستر يونايتد در زمين آن باشگاه پبرسينی قهرمان ليگ فوتبال مجارستان را با نتيجه ۰-۳ شکست داد. گلهای باشگاه منچستر را واين رونی، راد ون نيستلروی و کريستانو رونالدو بثمر رساندند، ولی اين مسابقه در حالی برگزار شد که ۱۶۰۰۰ جايگاه تماشاگران خالی بود.

برادران آمريکايی گليزر ، آوی و جول که بتازگی مالکان باشگاه منچستر يونايتد شده اند در محل برگزاری مسابقه حضور داشتند. فروش باشگاه انگليسی به مالکان آمريکايی، طرفداران آن را آزرده خاطر کرده است.

در ديدارهای ديگر، باشگاه رئال بتيس اسپانيا، باشگاه فرانسوی موناکو فيناليست ۲۰۰۴ را با گل لوئيس ادو که در دقيقه ۹۰ بثمر رساند، شکست داد. گلاسکو رنجرز از اسکاتلند، آنارتوسيس فاماگوستا از قبرس را در قبرس با نتيجه ۱-۲ مغلوب ساخت، ويسلا کراکو از لهستان باشگاه يونانی پاناتينايکوس را ۱-۳ شکست داد و باشگاه نروژی والرنجا در برابر باشگاه بلژيکی اف سی بروگر با نتيجه ۰-۱ به پيروزی نائل شد.

XS
SM
MD
LG