لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۳:۱۸

قرارداد دو ساله لوئيس فيگو با باشگاه فوتبال اينتر ميلان


لوئيس فيگو ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادريد اسپانيا قرارداد دوساله ای با باشگاه ايتاليائی اينتر ميلان امضأ کرده است. فوروارد ٣٢ ساله، روز شنبه در اردوی تمرين تيم حضور خواهد يافت. فيگو بيش از هر بازيکن ديگری، در رويدادهای بين المللی، برای پرتغال بازی کرده است.

هيچ مبلغی برای انتقال فيگو از رئال مادريد به اينتر ميلان پرداخت نميشود. باشگاه رئال مادريد در سال ٢٠٠٠ مبلغ بيسابقه ۵۶ ميليون دلار برای خريداری فيگو از باشگاه رقيب اسپانيائی بارسلونا پرداخت، که از لحاظ رقم در آن زمان يک رکورد جهانی بود.

فيگو که در سال ٢٠٠٠ بعنوان بهترين بازيکن فوتبال سال اروپا برگزيده شده و در سال ٢٠٠١ از سوی فيفا بعنوان بهترين بازيکن فوتبال سال مردان جهان انتخاب شد، طی دو سال آينده حدود ٩ ميليون دلار در آمد خواهد داشت.

فيگو در سال جاری سومين بازيکنی است که از باشگاه رئال مادريد به باشگاه اينتر ميلان انتقال مييابد. پيشتر دو بازيکن آرژانتينی سانتياگو سولاری و والتر ساموئل به باشگاه اينتر ميلان پيوستند.

باشگاه اينتر ميلان در ۱۶ سال گذشته نتوانسته است صاحب جام قهرمانی ليگ فوتبال ايتاليا بشود، و روبرتو منچينی سرمربی آن باشگاه اميدوار است با تغيير شکل تيم بتواند در سال جاری عنوان قهرمانی ليگ را کسب کند.

XS
SM
MD
LG