لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۱:۰۸

اندی راديک بمرحله يکچهارم نهايی تنيس لگ ماسون راه يافت


در تورنمنت تنيس لگ ماسون Legg Mason که در واشنگتن در جريان است، اندی راديک اميددار شماره يک از آمريکا بمرحله يکچهارم نهايی راه يافت. راديک در دور سوم مسابقات خوان ايگناچيو چلا حريف اسپانيايی را در سه ست با نتيجه ۴-۶، ۷-۶، ۴-۶، مغلوب ساخت. تنيس باز آمريکايی در اين مسابقه ۹ سرو بدون بازگشت (آس) زد.

راديک در يکچهارم نهايی با ايوو کارلويچ بازيکن کروات روبرو خواهد شد که گئرگ روسدسکی تنيس باز بريتانيايی را در ستهای پياپی با نتيجه ۴-۶، ۶-۷ شکست داد. کارلويچ با قد ۲ متر و ۸ سانت بلند قامت ترين بازيکن در تاريخ اتحاديه تنيس بازان حرفه ای است، ۱۴ سرو آس داشت. راديک و کارلويچ پيشتر در فينال مسابقات کوئينز کلاب ديدار داشتند که راديک به پيروزی رسيد.

حريف ديگر راديک در اين مسابقات توماس برديچ تنيس باز اهل جمهوری چک است که در برابر سباستين گروجين بازيکن فرانسوی در ستهای متوالی با نتيجه ۲-۶، ۵-۷، به پيروزی نائل شد.

در بازيهای ديگر آرناند کلمنت از فرانسه، گيلز مولر بازيکن اهل لوکزامبورگ را در سه ست شکست داد، بابی رينولدز تنيس باز آمريکايی در برابر جان هرنيچ از جمهوری چک در سه ست برنده شد، ولی يک تنيس باز ديگر آمريکايی، جيمز بليک در مسابقه اش با توماس زيب از جمهوری چک در دو ست با شکست روبرو شد. پارادورن سری چاپان از تايلند و لوئيس هورنا از پرو نيز بمرحله يکچهارم نهايی راه يافته اند.

ارزش جوايز تنيس لگ ماسون ۶۰۰ هزار دلار است.

XS
SM
MD
LG