لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۰:۵۰

قرارداد لاری بران سرمربی پيشين تيم پيستونز با نيويورک نيکس


لاری بران سرمربی پيشين تيم ديترويت پيستونز در ليگ ملی بسکتبال حرفه ای مردان آمريکا NBA ، موافقت کرده است که سرمربی تيم نيويورک نيکس بشود.

بران قرارداد ۵ يا ۶ ساله ای به ارزش بين ۵۰ تا ۶۰ ميليون دلار با تيم نيکس امضاء خواهد کرد که او را پر درآمد ترين سرمربی در تاريخ ورزش خواهد ساخت.

لاری بران که ماه سپتامبر آينده ۶۵ ساله ميشود رهبری تيم ديترويت را به کسب جام قهرمانی NBA در سال ۲۰۰۴، و راه يافتن به سريال هفت گانه فينال سال ۲۰۰۵ بعهده داشت که در آن سريال تيم ديترويت در برابر تيم سان آنتونيو اسپرز شکست خورد.

لاری بران بعنوان بيست و دومين سرمربی تيم نيويورک نيکس و چهارمين سرمربی در ۱۹ ماه گذشته با وظيفه دشوار تغيير شکل دادن تيم نيکس روبرو است، که رکورد برد و باخت های آن ۴۹-۳۳ است و از فصل ۲۰۰۰ مسابقات نتوانسته است در سريال بازی های حذفی برنده شود.

لاری بران ماه نوامبر گذشته تحت عمل جراحی لگن خاصره قرار گرفت و سپس دچار عارضه کليه شد و در فصل گذشته نتوانست در ۱۷ مسابقه شرکت کند و ظاهرأ عدم اطمينان درباره وضعيت سلامتی او موجب شد که از تيم ديترويت پيستونز مرخص شود. ولی تيم نيويورک نيکس از مدتها پيش در تلاش بود که يک سرمربی ماهر رهبری آن تيم را بعهده بگيرد.

XS
SM
MD
LG