لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۹:۰۷

آغاز مسابقات تنيس ويمبلدون


روز دوشنبه تورنمنت تنيس ويمبلدون در لندن آغاز شد. در تنيس انفرادی مردان راجر فدرر دوبار مدافع قهرمانی و تنيس باز شماره يک مردان جهان از سوئيس که اميددار شماره يک نيز هست حريف فرانسوی خود پال-هنری ماتيو را در سه ست شکست داد. فدرر در فصل جاری عناوين قهرمانی ۷ رويداد را کسب کرده است.

در مسابقات ديگر ليتون هيوويت اميددار شماره سه از استراليا در برابر کريستوفر روچس بازيکن بلژيکی در سه ست پياپی برنده شد و فرناندو گونزالس اميددار شماره ۲۱ ، آلن مک کين بازيکن بريتانيايی را مغلوب ساخت و بدور دوم بازيها راه يافت.

در تنيس انفرادی زنان ليندزی داونپورت اميددار شماره يک از آمريکا، آلينا يدکووا از روسيه را در دو ست شکست داد و راهی دور دوم شد. آميلی مورسمو اميددار شماره سه از فرانسه حريف مجار خود مليندا چزينک را در دو ست مغلوب ساخت.

در بقيه بازيهای روز دوشنبه در بازيهای مردان مارات سافين از روسيه و يوهانسون از سوئد و در تنيس زنان، آناستاشيا ميسکينا از روسيه، آناتونلا سرا زانتی از ايتاليا، الينا ليکهوتسووا از روسيه، الينا يانکوويچ از صربستان و مونته نگرو و نيکول ويديسون از جمهوری چک بدور دوم مسابقات راه يافتند.

XS
SM
MD
LG