لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۷:۵۶

پيروزی دالاس در برابر فينيکس سانز


در ليگ ملی بسکتبال حرفه ای مردان آمريکا NBA، سريال هفتگانه نيمه نهايی در گروه کنفرانس شرقی و عربی با شرکت چهار تيم در هر گروه در جريان است و در حال حاضر شش تيم از مجموع هشت تيم شرکت کننده در نيمه نهايی با نتيجه ۲-۲ برابر شده اند.

در بازيهای کنفرانس غربی، دالاس ماوريکس در چهارمين بازی سريال در زمين خود، فينيکس سانز پرقدرت ترين تيم ليگ را با نتيجه ۱۰۹-۱۱۹ شکست داد. دئرک نوويتزکی فوروارد آلمانی تيم دالاس با کسب ۲۵ امتياز و جاش هاوارد با ۲۹ امتياز و ۱۰ ريباند رهبری تيم دالاس را بعهده داشتند.

استيو نش بازيکن سانز و همتيمی قبلی نوويتزکی در تيم دالاس که بعنوان پرارزشترين بازيکن ليگ برگزيده شده است ۴۸ امتياز کسب کرد. پنجمين بازی دو تيم چهارشنبه شب بوقت محلی در فينيکس برگزار می شود.

در مسابقه ديگر گروه، سياتل سوپرسونيکس در زمين خود سان انتونيو اسپرز را با نتيجه ۸۹-۱۰۱ شکست داد. ری آلن با کسب ۳۲ امتياز رهبری تيم سياتل را عهده دار بود. پنجمين مسابقه دو تيم سه شنبه شب در سان آنتونيو برگزار می شود.

در بازيهای گروه کنفرانس شرقی، ديترويت پيستونز مدافع جام قهرمانی ليگ در چهارمين بازی سريال هفتگانه آن در برابر اينديانا پيسرز با نتيجه ۷۶-۸۹ برنده شد و نتيجه مسابقات دو تيم را به ۲-۲ رساند .

چانسی بيلاپس با ۲۹ امتياز و رشيد والاس با ۱۷ امتياز و ۱۲ ريباند پيروزی تيم ديترويت را ميسر ساختند. پنجمين بازی دو تيم سه شنبه شب بوقت محلی در ديترويت برگزار می شود.

در اين حال در سريال ديگر گروه تيم ميامی هيت با اختلاف ۰-۴ تيم واشنگتن ويزاردز را شکست داد.

XS
SM
MD
LG