لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۲:۰۰

پيروزی تيمهای بسکتبال اينديانا و دالاس


در ليگ ملی بسکتبال حرفه ای مردان آمريکا NBA، در سريال هفتگانه نيمه نهايی در گروه کنفرانس شرقی تيمهای ديترويت پيستونز و اينديانا پيسرز با نتيجه ۱-۱ برابر شده اند.

تيم اينديانا در دومين بازی سريال در زمين تيم پيستونز با نتيجه ۸۳-۹۲ به پيروزی رسيد. جرماين اونيل با کسب ۲۲ امتياز رجی ميلر با کسب ۱۹ امتياز و جف فاستر با ۲۰ ريباند رهبری تيم اينديانا را بعهده داشتند. تيم ديترويت در نخستين مسابقه دو تيم با نتيجه ۸۳-۹۶ برنده شد. سومين بازی سريال جمعه شب در اينديانا برگزار می شود.

در نيمه نهايی ديگر در گروه کنفرانس شرقی ميامی هيت با اختلاف ۰-۲ از واشنگتن ويزاردز پيشتاز است. سومين مسابقه دو تيم پنجشنبه شب بوقت محلی در واشنگتن برگزار می شود.

در گروه کنفرانس غربی، تيم های دالاس ماوريکس و فينيکس سانز با نتيجه ۱-۱ مساوی هستند. تيم دالاس در دومين بازی تيم در زمين فينيکس با نتيجه ۱۰۶-۱۰۸ برنده شد.

مايکل فينلی با کسب ۳۱ امتياز رهبری تيم دالاس را بعهده داشت و همتيمی او دئرک نوويتزکی بازيکن آلمانی تيم ۲۳ امتياز کسب کرد و ۱۲ ريباند داشت و ۶.۸ ثانيه قبل از پايان وقت معمول با شوت توپ در سبد تيم فينيکس پيروزی تيم دالاس را ميسر ساخت. آماره استودماير ۳۰ امتياز برای تيم فينيکس کسب کرد و ۱۶ ريباند داشت.

در اين حال در سريال هفتگانه حذفی نيمه نهايی در کنفرانس غربی تيم سان آنتونيو اسپرز با اختلاف ۰-۲ از تيم سياتل سوپرسونيکس پيشی گرفته است. سومين بازی اين دو تيم پنجشنبه شب بوقت محلی در زمين سياتل برگزار می شود.

XS
SM
MD
LG