لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۴:۰۹

سان آنتونيو اسپرز به مرحله بعدی بازيهای حذفی NBA راه يافت


در ليگ ملی بسکتبال حرفه ای مردان آمريکا NBA، تيم سان آنتونيو اسپرز بمرحله بعدی بازيهای حذفی در گروه کنفرانس غربی راه يافت. سان آنتونيو در پنجمين بازی در سريال هفتگانه مسابقات آن در برابر تيم دنور ناگتس با نتيجه ۸۹-۹۹ به پيروزی نائل شد و در سريال مسابقات با چهار پيروزی و يک شکست برنده شد و برای پنجمين بار پياپی بمرحله نيمه نهايی راه يافت.

تونی پارکر بازيکن فرانسوی تيم اسپرز با کسب ۲۱ امتياز و تيم دانکن با کسب ۱۸ امتياز و ۱۱ ريباند رهبری تيم سان آنتونيو را به کسب پيروزی در مسابقه دو تيم بعهده داشتند. تيم سان آنتونيو در دور دوم بازيها با تيم سياتل سوپرسونيکس بازی خواهد کرد.

در بازی ديگر ليگ که در شيکاگو و بين تيمهای واشنگتن ويزاردز و شيکاگو بولز برگزار شد، تيم واشنگتن با نتيجه ١١۰-١١٢ به پيروزی رسيد. گيلبرت آريناس بازيکن تيم واشنگتن همزمان با بصدا درآمدن سوت پايان وقت مسابقه با شوت توپ از فاصله ۸ متری تا سبد تيم شيکاگو پيروزی تيم ويزاردز را ميسر ساخت. در حال حاضر واشنگتن با اختلاف ۲-۳ پيشتاز است. ششمين بازی دو تيم جمعه شب بوقت محلی در واشنگتن برگزار می شود.

پنجشنبه شب بوقت محلی تيمهای بوستون سلتيکس و اينديانا پيسرز در زمين تيم اينديانا بازی می کنند. اينديانا با اختلاف ۲-۳ پيش افتاده است. همچنين تيمهای دالاس ماوريکس و هوستون راکتس در زمين راکتس روياروی يکديگر قرار می گيرند. دالاس با اختلاف ۲-۳ از هوستون سبقت گرفته است.

XS
SM
MD
LG