لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۴۷

پيروزی ميامی هيت در برابر نيوجرسی نتس


در ليگ ملی بسکتبال حرفه ای مردان آمريکا NBA ، تيم ميامی هيت در سريال بازيهای هفتگانه حذفی در برابر تيم نيوجرسی نتس با اختلاف ۰-۳ پيشتاز شده است. تيم ميامی در بازيهای گروه کنفرانس شرقی، در سومين مسابقه سريال در برابر تيم نيوجرسی در دو وقت اضافی با نتيجه ۱۰۵-۱۰۸ برنده شد.

شکيل اونيل با کسب ۲۵ امتياز رهبری تيم ميامی را بعهده داشت. وينس کارتر بازيکن تيم نيوجرسی ۳۶ امتياز کسب کرد و ۱۰ بار به به کسب امتيازات کمک کرد و ۹ ريباند داشت و با شوت توپ در آخرين لحظه در نخستين وقت اضافی تعيين نتيجه مسابقه را به دومين وقت اضافی کشاند، ولی تلاشهايش راه بجائی نبرد.

چهارمين بازی دو تيم يکشنبه برگزار می شود و اگر تيم ميامی برنده شود بدور بعدی مسابقات راه می يابند. در تاريخ NBA تاکنون هيچ تيمی نتوانسته است در حاليکه با اختلاف ۰-۳ از تيم حريف عقبتر است ، در سريال حذفی برنده شود.

در مسابقه ديگر در گروه کنفرانس شرقی، اينديانا پيسرز تيم بوستون سلتيکس را با نتيجه ۷۶-۹۹ شکست داد. رجی ميلر با کسب ۳۳ امتياز و همتيمش جرماين اونيل با کسب ۲۱ امتياز و ۱۱ ريباند پيروزی تيم پيسرز را ميسر ساختند.

در گروه کنفرانس غربی، سومين مسابقه تيمهای دالاس ماوريکس و هوستون راکتس در زمين تيم هوستون برگزار شد و تيم ميزبان با نتيجه ۱۰۲-۱۰۶ شکست خورد. تريسی مک گريدی بازيکن تيم هوستون ۲۸ امتياز کسب کرد، ۹ ريباند داشت و ۶ بار به کسب امتيازات کمک کرد ولی نتوانست تيمش را برنده کند. تيم هوستون در حال حاضر با اختلاف ۱-۲ در اين سريال پيشتاز است.

جمعه شب بوقت محلی در گروه کنفرانس شرقی، تيمهای ديترويت پيستونز و فيلادلفيا سونتی سيکسرز در زمين فيلادلفيا بازی می کنند. تيم ديترويت در اين سريال با اختلاف ۰-۲ پيشتاز است.

و در گروه کنفرانس غربی فينيکس سانز و ممفيس گريزليز در ممفيس روياروی يکديگر قرار می گيرند. فينيکس ۰-۲ از ممفيس پيشی گرفته است.

سياتل سوپرسونيکس نيز به ديدار ساکرامنتو کينگز در زمين آن می رود. سياتل ۰-۲ جلو افتاده است.

XS
SM
MD
LG