لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۲۰:۰۵

تساوی تيمهای سان آنتونيو و دنور در مسابقات حذفی NBA


در مسابقات ليگ ملی بسکتبال حرفه ای مردان آمريکا NBA ، در سريال مسابقات هفتگانه حذفی در گروه کنفرانس غربی تيم سان آنتونيو اسپرز اميددار شماره دو در دومين بازی در برابر تيم دنور ناگتس اميددار شماره هفت با نتيجه ۷۶-۱۰۴ به پيروزی دست يافت.

تيم دانکن با کسب ۲۴ امتياز رهبری تيم اسپرز را بعهده داشت. دو تيم در حال حاضر در اين سريال با نتيجه يک بر يک مساوی هستند. سومين بازی دو تيم شنبه شب آينده در زمين تيم دنور برگزار می شود.

در مسابقات حذفی در کنفرانس شرقی، تيم شيکاگو بولز در زمين خود تيم واشنگتن ويزاردز را با نتيجه ۱۰۳-۱۱۳ مغلوب ساخت و اين در حالی بود که گيلبرت آريناس بازيکن واشنگتن ۳۹ امتياز کسب کرد. رهبری تيم شيکاگو را کرک هينريچ بعهده داشت که ۳۴ امتياز کسب کرد. تيم شيکاگو با اختلاف ۰-۲ پيشتاز است.

در اين حال تيم فينيکس سانز اميددار شماره يک در گروه کنفرانس غربی در دومين مسابقه آن با تيم ممفيس گريزليز اميددار شماره هشت در زمين خود با نتيجه ۱۰۳-۱۰۸ برنده شد. اين دومين پيروزی سانز در سريال هفتگانه دو تيم است. تيم سانز پر امتيازترين تيم ليگ در بازيهای فصل جاری است و مسابقات فصل معمول را با ۶۲ پيروزی بپايان رساند.

پنجشنبه شب (امشب) بوقت محلی در کنفرانس شرقی تيمهای ميامی هيت و نيوجرسی نتس در زمين نتس بازی می کنند. تيم ميامی با اختلاف ۰-۲ در سريال مسابقات پيشتاز است.

در مسابقه ديگر گروه، بوستون سلتيکس و اينديانا پيسرز در زمين پيسرز در اينديانا در سومين مسابقه سريال دو تيم بازی می کنند. دو تيم در حال حاضر يک بر يک برابرند.

در سومين مسابقه ای که پنجشنبه شب برگزار می شود، دو تيم از ايالت تکزاس يعنی دالاس ماوريکس و هوستون راکتس در زمين هوستون بديدار يکديگر می روند. هوستون با اختلاف ۰-۲ پيشی گرفته است.

XS
SM
MD
LG