لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۳:۱۶

دومين شکست دالاس در برابر هوستون


در ليگ ملی بسکتبال حرفه ای مردان آمريکا NBA، تيم هوستون راکتس در سريال هفتگانه حذفی در گروه کنفرانس غربی در برابر تيم دالاس ماوريکس با اختلاف ۰-۲ پيشتاز شده است.

تيم راکتس که در نخستين مسابقه دو تيم از ايالت تکزاس با نتيجه ۸۶-۹۸ برنده شده بود، در دومين بازی با نتيجه ۱۱۱-۱۱۳ برنده شد. در اين مسابقه تريسی مک گريدی بازيکن هوستون ۲.۲ ثانيه قبل از پايان وقت معمول با يک شوت ۲ امتيازی پيروزی تيمش را ميسر ساخت. وی رويهمرفته ۲۸ امتياز، ۱۰ بار کمک به کسب امتياز و ۸ ريباند داشت. همتيمی او ياو مينگ بازيکن چينی، ۳۳ امتياز بدست آورد.

در تيم دالاس دئرک نوويتزکی بازيکن آلمانی ۲۶ امتياز ببنام خود ثبت کرد. سومين بازی دو تيم پنجشنبه شب بوقت محلی در هوستون برگزار می شود.

در گروه کنفرانس شرقی، تيم اينديانا پيسرز در دومين بازی در برابر بوستون سلتيکس با نتيجه ۷۹-۸۲ به پيروزی رسيد. رجی ميلر بازيکن پرسابقه ليگ که ۱۸ سال در NBA بازی کرده است، ۲۸ امتياز برای تيم اينديانا کسب کرد که از جمله يک شوت در زنبيل بوستون در ۳۷ ثانيه قبل از پايان وقت معمول بود که پيروزی تيم اينديانا را ميسر ساخت.

تيم بوستون در اولين مسابقه دو تيم با نتيجه ۸۲-۱۰۲ برنده شده بود، باين ترتيب دو تيم در حال حاضر يک بر يک مساوی هستند. سومين بازی آنها پنجشنبه شب بوقت محلی در ايندياناپوليس برگزار می شود.

سه شنبه شب در کنفرانس شرقی تيمهای فيلادلفيا و ديترويت در زمين ديترويت، نيوجرسی نتس در زمين ميامی و در کنفرانس غربی ساکرامنتو در زمين سياتل بازی می کنند. تيمهای ديترويت، ميامی و سياتل با يک پيروزی پيشتاز هستند.

XS
SM
MD
LG