لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۵ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۸:۵۴

نيوجرسی نتس بعنوان آخرين تيم به بازيهای حذفی NBA راه يافت


فصل معمول بازيهای ليگ ملی بسکتبال حرفه ای مردان آمريکا NBA، بپايان رسيده است و تيم نيوجرسی نتس آخرين مکان باقيمانده در بازيهای گروه کنفرانس شرقی برای راه يافتن به مسابقات حذفی ليگ را کسب کرد.

نيوجرسی تيم بوستون سلتيکس را با نتيجه ۹۳-۱۰۲ مغلوب ساخت. وينس کارتر با کسب ۳۷ امتياز رهبری تيم نتس را عهده دار بود.

در بازی ديگر گروه کليولند کاواليرز در برابر تورنتو رپتورز با نتيجه ۹۵-۱۰۴ برنده شد. لابران جيمز ۲۷ امتياز برای تيم کاواليرز ساخت. هر دو تيم نيوجرسی نتس و کليولند کاواليرز بازيهای فصل معمول در گروه کنفرانس شرقی را با رکورد مشابه ۴۲ پيروزی و ۴۰ شکست بپايان رساندند، ولی چون تيم نيوجرسی در سه مسابقه از چهار مسابقه که در فصل جاری با تيم کليولند داشت برنده شد، توانست با امتياز برتر به بازيهای حذفی ليگ راه يابد.

نيوجرسی نتس در دور نخست مسابقات هفتگانه حذفی ليگ در گروه کنفرانس شرقی با تيم ميامی هيت روبرو خواهد شد که با ۵۹ پيروزی و ۲۴ شکست در بازيهای فصل معمول دارای بهترين رکورد برد و باخت ها در گروه کنفرانس شرقی و اميددار شماره يک است. نتس در اين گروه اميددار شماره هشت است. مسابقه دو تيم يکشنبه آينده و در زمين ميامی برگزار می شود و وينس کارتر بايد با بازيکنی چون شکيل اونيل مبارزه کند.

بازيهای حذفی ليگ روز شنبه آغاز می شود، در گروه کنفرانس شرقی تيم ديترويت پيستونز اميددار شماره دو در زمين خود با فيلادلفيا سونتی سيکسرز اميددار شماره هفت و بوستون سلتيکس اميددار شماره سه در زمين خود در برابر اينديانا پيسرز اميددار شماره شش بازی می کنند.

در گروه کنفرانس غربی روز شنبه، تيمهای سياتل سوپرسونيکس اميددار شماره سه و ساکرامنتو کينگز اميددار شماره شش در زمين سياتل روياروی يکديگر قرار می گيرند و دالاس ماوريکس اميددار شماره چهار و هوستون راکتس اميددار شماره پنج در زمين دالاس بازی می کنند.

تيم فينيکس سانز اميددار شماره يک در بازيهای گروه است که روز يکشنبه با تيم ممفيس گريزليز اميددار شماره هشت مبارزه خواهد کرد. مسابقه اين دو تيم در فينيکس برگزار می شود.

XS
SM
MD
LG