لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۷:۳۹

آغاز عصر نوين بيسبال در شهر واشنگتن


در پی ۳۴ سال وقفه بالاخره شب گذشته شهروندان پايتخت آمريکا و حومه آن توانستند شاهد برگزاری مسابقه تيم بيسبال شهر ، واشنگتن نشنالز Washington Nationals، در ليگ اصلی بيسبال آمريکا، در زمين تيم در استاديوم R.F.k بشوند.

پرزيدنت بوش که خود زمانی از مالکان مشترک تيم بيسبال تکزاس رنجرز بود، در زمين مسابقه با پرتاب توپ بيسبال مسابقه را آغاز کرد که در برابر تيم آريزونا دايموندبکس برگزار شد و تيم واشنگتن با نتيجه ۳-۵ به پيروزی رسيد.

حدود ۴۵۶۰۰ تماشاگر آغاز عصر نوين بيسبال را در شهر واشنگتن تماشا کردند. فرانک رابينسون مدير تيم نشنالز در اينباره گفت: "به ميدان رفتن و پيروز شدن، اين جو، اينهمه تماشاگر، حضور رئيس جمهور و ساير شخصيتهای بزرگ در ميان تماشاگران و تشويق دوستداران واقعی بيسبال در آنجا، يک وضعيت ويژه ای بود که در آن می خواستيد حتمأ پيروز شويد. و کسب پيروزی بسيار لذتبخش بود."

وينی کاستيلا بازيکن مکزيکی تبار تيم نشنالز هوم ران Home Run کرد و جمعيت تماشاگر آنچنان ابراز احساسات کرد که گوئی تيم واشنگتن نشنالز عنوان قهرمانی سريال جهانی بيسبال را کسب کرده است.

براد ويلکرسون يکی ديگر از بازيکنان تيم که تحت تأثير ابراز احساسات تماشاگران قرار گرفته بود گفت " مثل اين است که تماشاگرانی که اينجا بودند، همگی بازی بيسبال را کاملأ ميدانستند. آنان با هر ضربه به توپ، کما اينکه شب آغاز مسابقه بود، مردند و زنده شدند."

بهر حال تيم واشنگتن نشنالز در رده بندی تيم های گروه خود در فصل جاری در مکان نخست جای گرفته است.

XS
SM
MD
LG