لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳ ایران ۲۰:۴۶

مسابقات گلف مسترز بدليل طوفان بتأخير افتاد


برگزاری شصت و نهمين دور مسابقات گلف مسترز Masters ، در باشگاه ملی گلف آگوستا در ايالت جورجيا بدليل درگيری طوفان به تأخير افتاده است. ۹۳ گلف باز ماهر جهان در اين رويداد مبارزه می کنند.

گلف مسترز نهمين تورنمنت از مجموع ۱۵ تورنمنت گلف است که در روند برگزاری آن بدليل شرايط نامساعد جوی در فصل جاری وقفه ايجاد شد. در هشت سال گذشته اين هفتمين بار است که بروز طوفان باعث ايجاد تأخير در انجام گلف مسترز شده است.

فيل ميکلسون گلف باز آمريکايی مدافع جام قهرمانی است. تايگر وودز ديگر گلف باز آمريکايی، نيک فالدو و جک نيکلاس گلف بازانی هستند که پيشتر دوبار پياپی جام پرارزش مسترز را کسب کرده اند و ميکلسون اميدوار است که در رديف آنان قرار گيرد.

از بازيکنان برجسته ديگر در اين رويداد ارنی الس و ويجای سينگ بازيکن اهل جزاير فيجی اميددار شماره يک هستند. سال گذشته ارنی الس در فينال با اختلاف فقط يک ضربه در مکان دوم قرار گرفت. در اين حال فيل ميکلسون از محبوبترين گلف بازان در اين رويداد است و تماشاگران برای ديدن بازی او صف می کشند.

ميکلسون که ۳۴ سال دارد در مسابقات فصل جاری سه بار به پيروزی نائل شده و در رده بندی پولسازترين گلف بازان در مسابقات گلف حرفه ای فصل جاری با کسب ۳ ميليون و ۶۵ هزار دلار پيشتاز است. وی تاکنون ۲۶ بار عناوين قهرمانی گلف حرفه ای مردان را کسب کرده است.

XS
SM
MD
LG