لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ایران ۱۲:۵۴

عکس های نامزدی «پرنس هری» و «مگان مارکل» منتشر شد


پرنس هری (شاهزاده هری) و «مگان مارکل» به مناسبت اعلام خبر نامزدی، مجموعه ایی از عکس های رسمی و عاشقانه خود را منتشر کردند، این تصاویر توسط «الکسی لوبومیرسکی» از مشهورترین عکاسان نیویورکی گرفته شده است.

در هفته های اخیر نامزدی پرنس هری (شاهزاده) و همسر آینده اش مگان مارکل از سوژه های داغ خبری بوده و بازتاب گسترده ای در رسانه های جهان داشته است.

هری سی و سه ساله نوه ملکه بریتانیا و پنجمین نفر در نوبت رسیدن به تاج و تخت سلطنتی است، او در عروسی یکی از دوستانش، مگان بازیگر جوان آمریکایی را ملاقات کرد و پس از مدتی به او پیشنهاد ازدواج داد.

الکسی لوبومیرسکی هفته گذشته به کاخ سلطنتی ویندزور در غرب لندن رفت تا از لحظات شاد و خاطره انگیز این زوج جوان عکس بگیرد، او مجموعه کاملی از این تصاویر را در اختیار خانواده سلطنتی قرار می دهد.

الکسی در گذشته دستیار «ماریو تستینو» هنرمند نامدار پرویی بود، فردی که مشهورترین عکسهای پرتره «پرنسس دایانا» مادر هری را گرفت.

الکسی لوبومیرسکی ضمن انتشار تعدادی از عکسهای نامزدی پرنس هری (شاهزاده) و مگان مارکل در صفحات شخصی خود در شبکه های اجتماعی برای آنها آرزوی خوشبختی و سعادت کرد.

به گفته سخنگوی خانواده سلطنتی بریتانیا مراسم ازدواج هری و مگان بهار سال آینده برگزار می شود.

XS
SM
MD
LG