لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۲:۳۴

«سلنا گومز» محبوب ترین ستاره اینستاگرام شد


«سلنا گومز» خواننده و بازیگر جوان آمریکایی با بیشترین طرفدار در اینستاگرام، امسال هم بعنوان محبوب ترین فرد این شبکه اجتماعی برگزیده شد.

این هنرمند جوان با بیش از یکصد و سی میلیون طرفدار، از رقبای سرشناس خود پیشی گرفت و لقب ملکه اینستاگرام را به خود اختصاص داد، او سال گذشته یکصد و سه میلیون طرفدار داشت.

اما یکی از نکات جالب در رده بندی امسال، صعود چشمگیر «کریستیانو رونالدو» ستاره پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید است، او با بیش از یکصد و شانزده میلیون طرفدار، دومین فرد محبوب اینستاگرام است، این در حالی است که او سال گذشته نفر ششم بود.

کریستیانو رونالدو با نود و سه میلیون دلار درآمد، پولسازترین فوتبالیست جهان است و طرفداران بسیاری در کشورهای مختلف دارد، به همین دلیل حضورش در رتبه دوم اینستاگرام چندان تعجب برانگیز نیست.

او چندی پیش صاحب دو فرزند دوقلو شد و مطلبی که به همین مناسبت در صفحه خود به اشتراک گذاشت، بیش از هشت میلیون لایک داشت که رکورد قابل توجهی در این شبکه اجتماعی محسوب می شود.

در همین حال خبر تولد فرزندی که از دوست دخترش «جورجیاینا رودریگز» دارد، یازده میلیون لایک در اینستاگرام داشت و با واکنش های مثبتی از سوی کاربران همراه بود.

شبکه اجتماعی اینستاگرام که زیرمجموعه ای از فیبسوک است، روزانه بیش از پانصد میلیون کاربر فعال دارد و از محبوبیت زیادی به ویژه در میان جوانان برخوردار است.

پس از سلنا گومز و کریستیانو رونالدو، ستاره های دیگری چون «آریانا گرانده»، «بیانسه» و «کیم کارداشیان» از نظر تعداد طرفدار در رتبه های بعدی قرار دارند.

در این میان سقوط «تیلور سوئیفت» به رتبه ششم از نکات قابل توجه آمار امسال است، او پس جدایی پر سر و صدایی که از «کلوین هریس» دی جی و آهنگساز مشهور آمریکایی داشت، مدتی صفحه شخصی خود را بست.

و البته به دلیل درگیری کلامی با «کیتی پری»، «کیم کارداشیان» و «کانیه وست» درشبکه های اجتماعی تعداد زیادی از طرفدارانش را در اینستاگرام از دست داد.

بر اساس آماری که از سوی این شبکه اجتماعی منتشر شده، بیشترین هشتگ اینستاگرم «عشق» است، شهر نیویورک بیشترین تعداد پست اینستاگرامی را داشته و پارک «دیزنی لند» در کالیفرنیا مکانی است بیشترین مطالب اینستاگرام از آنجا به اشتراک گذاشته شده است.

XS
SM
MD
LG