لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۱:۴۴

پسر بد هالیوود


البته نمیدونم برای دوستانی که در ایران هستند این خبر چقدر اهمیت داره، چون چارلی شین بیشتر در آمریکا و کشورهای غربی شناخته شده و طرفداران زیادی به ویژه در میان جوانها داره، او یکی از گرانترین بازیگران تاریخ تلویزیون است که با سریال کمدی "دو مرد و نصفی" به اوج شهرت رسید، چارلی پسر مارتین شین بازیگر نامدار آمریکایی است.

پس از هفته ها شایعه و خبرهای ضد و نقیض، چارلی شین در یک گفتگوی جنجالی با شبکه تلویزیونی ان بی سی گفت از چهار سال پیش به ویروس اچ آی وی مبتلا شده و این موضوع را پنهان کرده. چارلی که به پسر بد هالیوود مشهور است، با قبول اشتباهاتی که در زندگی شخصی داشته، از جمله روابط متعدد با زنان تن فروش و یا مصرف مواد مخدر و الکل گفت، از اشتباهاتش درس گرفته و تلاش میکنه با بیان واقعیت جوانها را از خطراتی چنین شیوه های زندگی آگاه کنه.

او در این برنامه در حالیکه سخت منقلب شده بود، از سوءاستفاده برخی از اطرافیان از این ماجرا سخن گفت، دوستان نابابی که برای پنهان کردن رازش، از او اخاذی کردند و دوران سخت و دشواری را برایش رقم زدند. چارلی گفت، تأیید این خبر در رسانه های عمومی دشوارترین تصمیم زندگی اش بود ولی از بیان واقعیت خوشحال است و احساس میکند بار سنگینی از روی شانه هایش برداشته شده.

به گفته پزشکان ویروس اچ آی وی چارلی شین کنترل شده و خطری متوجه این بازیگر آمريكايي نیست، او با مصرف به موقع داروهای لازم و رعایت رژیم غذایی مناسب، وضعیت خوبی داره و میتونه زندگی سالم و طولانی داشته باشه.

دو مرد و نصفی یکی از سریالهای تلویزیونی محبوب من است و با وجود اینکه چارلی شین در یکی دو فصل آخر این مجموعه را ترک کرده بود، هر وقت حال و حوصله داشته باشم قسمتهای قدیمی را تماشا میکنم، خیلی خنده داره است، البته قبول دارم که شخصیت و رفتار و گفتار چارلی در حالت عادی چندان خوشانید نیست ولی بازیگر توانا و مستعدی است، فکر میکنم یکی از دلایل موفقیت این سریال این بود که چارلی شین نقش واقعی خودش را بازی میکرد، دو مرد و نصفی در اصل داستان زندگی خود چارلی شین بود.

XS
SM
MD
LG