لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۹:۵۸

اهل کدام سیاره‌اى؟


اولین و تنها بلاگم رو زمانی که دانشگاه میرفتم راه انداختم. البته اون یکی از پروژه هام بود برای کلاس بیو شیمی. باید یاد میگرفتیم چطوری وب سایت و وبلاگ علمی راه بندازیم.

باورتون بشه یا نه، یه روزی رشته ام بیو شیمی بود! حالا ده سال بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه (میدونم بهم نمیاد !!) بلاگ شماره دو رو شروع میکنم، با هدف ایجاد رابطه با شما دوستان و بیننده هایی که نمی شناسمتون اما بخش بزرگی از زندگی من هستین.

من بر خلاف اکثر مجریان بخش فارسی صدای آمریکا، در ایران بزرگ نشدم و متاسفانه زندگی که هیچ، حتی نتونستم برای سفر به اونجا برم. سالها دوری از زادگاه، من رو از خیلی جنبه های ایرانی بودنم دور کرده اما صدای آمریکا باعث شده تا بتونم تا حدی این جای خالی رو پر کنم. نه تنها برای حفظ زبان فارسی، که برای حفظ ارتباط با ایرانیها!

اینکه در آمریکا زندگی کنی اما هر روز سر کار به همه بگی "سلام!" برای هر کسی پیش نمیاد! یا اینکه وقتی در حال نوشتن خبرها هستی یهو بوی قرمه سبزی در فضا بپیچه و همه رو دیوانه کنه! یا بفهمی همکار جدیدت پسر خاله دختر عموی همسایه روبرویی تون که تو تهران بوده هست! به هر حال امیدوارم از طریق این بلاگ بتونم این ارتباط رو گسترده تر کنم. خودم رو به شما بشناسونم و شما رو بشناسم. به اخترک من خوش اومدین!

XS
SM
MD
LG