لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ ایران ۱۱:۵۹

برخورد با «زشتی» در پیست‌های اسکی ایران


روزنامه کیهان، چاپ تهران، در شماره روز شنبه خود از «استقرار نیروی انتظامی در پیست‌های اسکی» برای «برخورد با زشتی و کج‌کارکردی در پیست‌های اسکی» خبر داده است.

به نوشته این روزنامه، احمدرضا رادان، جانشین فرمانده نیروی انتظامی، با اعلام «استقرار نیروی انتظامی در پیست‌های اسکی» گفت : «حضور پلیس در پیست‌های اسکی در راستای تامین امنیت و برخورد با زشتی‌ها و کج‌کارکردی‌ها» است و به‌رغم آن که «تاکنون ناامنی در پیست‌های اسکی کشور گزارش نشده است» اما «پلیس در این پیست‌ها برای تامین امنیت و همچنین برخورد با زشتی‌ها و کج‌کارکردی‌ها حضور دارد».

این روزنامه همچنین از قول رادان نوشته است نیروی انتظامی «در هر جا دو وظیفه حفظ امنیت و جلوگیری از زشتی‌ها، کج‌کارکردی‌ها و پلشتی‌ها را برعهده دارد» و ماموران این نیرو «در پیست‌های اسکی علاوه بر وظیفه برقراری امنیت، وظیفه جلوگیری از ناهنجاری‌های جامعه و برخی رفتار و حرکات مغایر با هنجار‌ها را برعهده دارند و نیروی انتظامی «با قاطعیت این ماموریت خود را دنبال خواهد کرد».

کیهان در عین حال از «برخی انتقاد‌ها از حضور پلیس در پیست‌های اسکی» نیز خبر داده، اما از قول جانشین فرمانده نیروی انتظامی نوشته است که «اگر یک عده‌ای از حضور پلیس در محلی ناراحت می‌شوند، باید به خودشان مراجعه کنند، چرا که پلیس وظایف خود را انجام می‌دهد».
XS
SM
MD
LG