لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۵:۴۸

«احمدی نژاد به دنبال اجرای طرح انتخاباتی پوتین- مدودف است»


محمد دهقان، عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی ایران روز چهارشنبه گفت محمود احمدی نژاد به دنبال اجرای طرح انتخاباتی پوتین- مدودف در ایران است.

این اظهارات عضو هیات رییسه مجلس، واکنشی است به سخنان روز گذشته رییس جمهوری ایران که در پاسخ به اين سوال که در سال پايانی دولت آيا اسامی [مفسدان] را اعلام نمی کنید، گفت: «از کجا می دانيد سال پايانی دولت است؟ دولت برای ملت است و ملت هم تا هميشه ماندگار است.»

این در حالی است که در سال آینده دوره دوم ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد به پایان می رسد و در انتخابات آینده نمی تواند نامزد ریاست جمهوری شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمود احمدی نژاد در ادامه گفت وگو در برنامه تلويزيونی شبکه اول تلویزیون دولتی ایران در پاسخ به اين سوال که آيا هنوز هم اسامی [ مفسدان] را که در سال ۸۴ مطرح کرديد در جيب داريد، گفت: «من يک سری اسامی داده ام.»

محمد دهقان، عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی ایران در گفت وگو با خبرگزاری مهر، احمدی نژاد را متهم کرد که در گفت وگوی تلویزیونی خود هیچ راه حل مشخصی برای حل مسایلی مانند گرانی ارایه نکرده و مرتکب بی اخلاقی شده است.

دهقان افزود احمدی نژاد باید بداند که ایران، روسیه نیست و وی و فرد مورد نظرش، جایگاه پوتین و مدودف را در میان مردم ندارند.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، احمدی نژاد با بيان اين که دولت در يک سال و نيم گذشته «يک مقدار دست و بالش بسته شد» ، گفت: «بالاخره دست و بال دولت باز خواهد شد و عوامل تنش در بازار ارز را شناسايی خواهد کرد، جلوی آنان را خواهد گرفت و به ملت معرفی خواهد کرد و خود ملت يقه آنها را خواهد گرفت.»

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی ایران به خبرگزاری مهر گفت وقتی سخنان احمدی نژاد را شنیده، آرزو کرده زودتر عمر دولت احمدی نژاد تمام شود و دولتی سر کار بیاید که حقایق را کتمان نکند.
XS
SM
MD
LG