جمعه، ۷ خرداد ۱۳۹۵ | ۲۷ مه ۲۰۱۶ | ایران ۲۲:۳۷

  ايران

  حمله نیروهای تندرو به معتمدآریا در کاشان؛ امام جمعه مخالف حضور او

  فاطمه معتمدآریا در کنار پوستر فیلم یحیی سکوت نکرد
  فاطمه معتمدآریا در کنار پوستر فیلم یحیی سکوت نکرد

  حضور فاطمه معتمدآریا در شهر کاشان مورد اعتراض برخی مقامات این شهر قرار گرفت و جمعی از نیروهای تندرو به سالن سینمای محل حضور این بازیگر سرشناس ایرانی و خودروی حامل او حمله کردند.

  فاطمه معتمدآریا بازیگر فیلم "یحیی سکوت نکرد" به همراه کاوه ابراهیم‌پور کارگردان اثر به کاشان رفته بودند تا در نشست نقد و بررسی این فیلم شرکت کنند اما نیروهای مذهبی تندرو به محل سینما حمله بردند و شیشه‌های خودروی حامل او را نیز شکستند.

  آقای ابراهیم‌پور به خبرگزاری ایلنا گفت که با حضور نیروهای پلیس٬ مهاجمان امکان ورود به سالن سینما را پیدا نکردند اما "صدای جیغ، فریاد و فحاشی معترضان در طول برگزاری نشست و همچنین بعد از آن کاملا به گوش می‌رسید."

  به گفته او خانم معتمدآریا پیشنهاد داد تا در پایان جلسه نقد و بررسی فیلم سالن تخلیه شود و گروه معترض به داخل سالن بیایند و او پاسخ سوالات آن‌ها را بدهد. اما با وجود آنکه نیروی انتظامی این پیشنهاد را پذیرفت معترضان تنها خواستار ترک شهر از سوی فاطمه معتمدآریا بودند.

  مصطفی جوادی‌مقدم٬ رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان کاشان نیز به ایلنا گفته که تنها کارگردان فیلم مجوز حضور در این نشست را داشته و معتمدآریا بدون کسب مجوز و باوجود مخالفت مقامات به این جلسه رفته است.

  عبدالنبی نمازی٬ امام جمعه کاشان قبل از حضور خانم معتمدآریا در کاشان هشدار داده بود که "عواقب" آن برعهده برگزارکنندگان نشست است.

  علی هاشمی طاهری رییس كمیسیون فرهنگی شورای شهر كاشان نیز در گفت‌وگو با رسانه‌های محلی فاطمه معتمد آریا را "خانم كشف حجابی" نامیده و گفته است: "شهرستان كاشان میدان تاخت و تاز عده ای ضد فرهنگ و ضد دین و ضد حجاب نیست چرا كه شهدای ما در راه دفاع از حجاب و ناموس ما به شهادت رسیدند."

  فاطمه معتمدآریا به دلیل حمایت از میرحسین موسوی در انتخابات ریاست جمهوری ۸۸ و استفاده از نمادهای مرتبط با جنبش سبز پس از انتخابات٬ مدتی ممنوع‌الخروج بود و ممنوع‌التصویر بودن او نیز به تازگی رفع شده است.

  او یکی از بازیگران تحسین شده ایرانی در جشنواره‌های خارجی است.

  زمان این نظرخواهی به پایان رسیده است
  ترتیب:
  صفحه از ۶
      بعدی 
  توسط: جانم اذربایجان
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۹
  بخداقسم وقتی میشنوم تعدادی ازاین مردم گرگ صفت اسم شهدا را برزبان جاری میکنند وبانام شهدای ازجان عزیزمان را این چنین کم رنگ میکنند ازخدا برای خودم مرگ میخواهم چراکه شهدا نگفتندبه یک زن هموطن حمله کنید وبی ابرویش سازیدلعنت مردم وخدا برشماها بادکه باقسم بهخون پاک شهداهزاران کارناشایستی دست میزنیدوان را به اسم مردم شهری میزنید که ازهیچی خبر ندارند خدا به دردی دچارتان سازد که علاجی براش پیدا نکنید


  توسط: ناشناس
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۹
  اهوازی توچرا حرف میزنی تواگه عرضه داشتی که ازشهر خودت دفاع میکردی نه که از خطه دلاورپرور اذربایجان بکمک شماها بیان مردم تبریز (اذربایجان کدامشان به مملکت ومردم خیانت کردن خدا به خاینین مملکت لعنت کنه لازم است دهنتو اب بکشی توبه کنی


  توسط: متفکر
  ۱۳۹۴/۱۱/۹
  داعش هم از اینا یاد گرفت و تشکیل شد 😉


  توسط: حسین جعفری
  ۱۳۹۴/۱۱/۷
  مثل اینکه با این اوضاع واحوال و فساد و امام جمعه های احمق دیگه تو این مملکت سنگ روی سنگ بند نمی شه. مردم نادان نیستند و همه چیز را می فهمند و مثل موریانه بزودی امپراطوری های این آخوندهای .... را در هم خواهند ریخت.


  توسط: صبا
  ۱۳۹۴/۱۱/۷
  میخونیم و میزنیم و میرقصیم و شادی میکنیم و حجاب زورکی را هم از سر برمیداریم تا چشم آخوند تبهکار و تاریک دل سیاهکار در بیاد.


  توسط: الف
  ۱۳۹۴/۱۱/۷
  نون فراوون مفت با آدم همون کاری میکنه که با امام جمعه کاشان کرده.
  نمی دونم دیگه چه طلبی از مردم دارن!؟


  توسط: ناشناس
  ۱۳۹۴/۱۱/۷
  حسن خمینی را رد صلاحیت کردند، چرا؟ چون ایشان بهتر از هر کسی می توانستند خط امام را نشان دهند و پته کسانی که به نام امام رانت می گیرند را روی اب بریزند، یکی نوشته خود امام هم اگه الان بود رد صلاحیت میشد! درسته امام زمان هم اگر بیاد رد صلاحیت میشه، شهدا هم اگر زنده بودند، الان یا زندان بودند یا بازنشستگی اجباری داشتند.


  توسط: ناشناس
  ۱۳۹۴/۱۱/۷
  بازم جای شکر داره که به یه سفارت حمله نشد!!!!


  توسط: اواره از: ایرانی
  ۱۳۹۴/۱۱/۷
  اقایان و خانم های ایرانی بافکر و تامل بیشتر به قضیه نگاه کنید هر امام جمعه در شهرها صاحب ان شهر بحساب می ایند ایا طرز حکومت کردن و مملکت داری اینچنین است؟ کسی به شهری برود برای کاری حالا هر کاری که باشد البته نه کار غیر قانونی بگویند این فرد یا افراد به مزاق ما خوش نیست و نباید این سخن را بگوید یا چنان بگوید باید شهر را ترک کند تا کنون در جائی دیدی کسی را از شهری بیرون کنند انهم کسی که خود منتخب مردم نیست و از گزمه های حکومتی است واقعا ابروی اسلام را بردند خدا نسلشان را از زمین بردارد داعش هاشیعه از 6 امامی گرفته تا چهارده امامی


  توسط: بختیار
  ۱۳۹۴/۱۱/۷
  مملکت دست اوباش و ارازل و سلاطین شکر
  و آقازاده ها و دزدهاست. قوه قضاییه هم که وجود ندارد. با این وضع
  کدوم خارجی اینجا سرمایه گذاری می کنه.

  صفحه از ۶
      بعدی 

  برترین ها

  نظرسنجی

  آرشيو نظرسنجی های قبلی