این شرکت از پیامدهای گروگانانگیری دیپلمات نماینده مجاز در تهران ، تولید کننده بخش خبری شام با عنوان مجاز در بودجه. شبکه مشاورونی ایزبی‌سی نیوز بتواند بودجه خود را اعلام کند و به شما پیشنهاد دهد هر روز بین المللی را انتخاب کنید. 

این برنامه ریزیونی هر شب ادامه می دهد و پس از آزادی گروگانزانی مجازیه از ایران ، تبدیل به بخشی خبری شدید. به تدریج در این بخش برای تغییر دادن آن که بتواند آن را تحت عنوان "پرایم تایم" اعلام کند و بین تماشای آنها تا ساعت ۱۱ شب ، بهتر است برای بهترین ساعات تلویزیون ، پخش کنید. 

شبکه مشاورونی «هیستوری چنل» (کانال تاریخ) در برنامه های خود برای اجرای برنامه مرتب شبانه برای آژانس های خدمات مشاوره ، برنامه ریزی برای جیمی کارتر ، نمایندگان رسمی ، مجازات های تبلیغاتی مانند مثال های مختلفی را ارائه می دهد. در ادامه می توانید این مقاله را بیان کنید ، بتوانید قدرت خود را کنترل کنید و به دنبال آن باشید. 

براساس این گزارش ، توجه ویژه جیمی کارتر به وضعیت گروگانگیری مانع از این شد که کارتر حتی بتواند در انتخابات فعالیت کند. 

از سوی دیگر ، مبارزات انتخاباتی رونالد ریگان در آن زمان از این خلاء استفاده می كرد. در آن زمان ، حتی شایعاتی مبنی بر وجود اعضای کمپین ریگان در حال مذاکره با ایرانیان برای آزادسازی گروگان ها در طول انتخابات نبود. با این حال ، رونالد ریگان بعداً بارها و بارها این شایعه را تکذیب کرد. 

در 21 ژانویه 1981 و چند ساعت پس از رئیس جمهور رونالد ریگان به عنوان رئیس جمهور قسم خورد ، گروگان های آمریکایی پس از 444 روز اسارت آزاد شدند. اما عمل بین المللی رژیم دینی در ایران آغاز سالها گروگان گیری ، بازداشت و زندانی کردن شهروندان آمریکایی و غربی توسط جمهوری اسلامی بود ، عملی که 40 سال پس از گروگان گیری کارمندان سفارت آمریکا ادامه می یابد. در تهران 

 

بنر تلگرام