مگین کلی و پوتین، ان بی سی نیوز
مگین کلی و پوتین، ان بی سی نیوز

ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه اتهام مداخله در انتخابات آمریکا را رد کرد.

آقای پوتین در گفتگو با «میگن کلی» مجری سرشناس آمریکایی درباره اتهام دخالت در انتخابات آمریکا و داشتن اطلاعات سری و مخرب علیه دونالد ترامپ اظهارنظر کرد و آن را بی اساس دانست.

«میگن کلی» مجری سابق شبکه خبری «فاکس نیوز» که از یکشنبه ۱۴ خرداد برنامه جدید خود را از شبکه «ان بی سی» آمریکا آغاز کرد، در اولین برنامه سراغ رئیس جمهوری روسیه رفت.

رئیس جمهوری روسیه در این مصاحبه مشروح  اتهام «هک» کامپیوترهای حزب دمکرات آمریکا توسط پلیس مخفی روسیه را، انکار کرد و در مقابل آمریکا را متهم به دخالت در انتخابات دیگر کشورها کرد.

این ادعای آقای پوتین در حالی بیان شده که او چهار روز پیش گفته بود شاید شهروندان خصوصی روسیه با افکار میهن پرستانه در حملات سایبری علیه حزب دموکرات نقش داشتند.

از زمان انتخابات آمریکا در آبان ماه گذشته، برخی دموکرات روسیه را به دخالت و ارتباط با کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ متهم کردند. هم اکنون کمیته های سنا در این باره تحقیقاتی در جریان است.

ستاره «فاکس نیوز» در «ان‌بی‌سی»

«میگن کلی» ستاره «فاکس نیوز»‌ در پایان قرارداد ۱۵ میلیون دلاری خود با این شبکه، ناگهان از «ان بی سی نیوز» سردرآورد

​​

«میگن کلی» ستاره «فاکس نیوز»‌ در پایان  قرارداد ۱۵ میلیون دلاری خود با این شبکه، ناگهان از «ان بی سی نیوز» سردرآورد و اعلام شد که یک ساعت از برنامه خبری «امروز» که  صبح‌ها  از «ان بی سی» پخش می‌شود را برعهده خواهد گرفت و علاوه بر آن، یک مجله خبری تحت عنوان «یکشنبه شب» را هر هفته اجرا خواهد کرد.

خانم «کلی» که در «فاکس نیوز» هر شب یک برنامه یکساعته را اجرا می‌کرد،‌ گفت در برنامه جدید خود برای «ان بی سی نیوز»‌ مصاحبه‌های عمیق و طولانی گنجانده شده که فرصت شناخته شدن موضوع مصاحبه را به تماشاگر خواهد داد.

میگن کلی به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت «خوشبختانه این کار، جراحی مغز نیست و اگر من نتوانم از همان اول کار خود را درست انجام بدهم، جان کسی به خطر نمی‌‌افتد.»

او گفت خوشحال است که بعد از ۱۲ سال، فرصت یادگرفتن مهارت‌های جدید را پیدا کرده است.