محمد کشاورز کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران. ایران در نیمه نهایی فوتسال به روسیه باخت و برای دیدار رده بندی رفت. کاپیتان ایران نیز مصدوم شد.
محمد کشاورز کاپیتان تیم ملی فوتسال در نیمه اول به شدت مصدوم شد

تیم ملی فوتسال ایران در یک بازی نزدیک و پرهیجان ۴ بر ۳ از تیم ملی روسیه شکست خورد و نتوانست به فینال جام جهانی راه پیدا کند. ایران برای کسب مقام سوم جهان٬ بامداد روز شنبه به وقت تهران مسابقه خواهد داد.

بامداد چهارشنبه ۷ مهر به وقت تهران٬ تیم ملی فوتسال ایران که با شکست برزیل٬ قهرمان پنج دوره از هفت دوره جام جهانی فوتسال شگفتی‌ساز این دوره شده بود و با حذف پاراگوئه تا نیمه نهایی پیش آمد٬ در مقابل تیم روسیه شکست خورد.

علی کریمی٬ ستاره سابق فوتبال ایران با اشاره به مشکلات تیم فوتسال آنها را قهرمان نامید

 

​​محمد کشاورز کاپیتان تیم ملی فوتسال در نیمه اول به شدت مصدوم شد و نبود او یکی از دلایل عدم موفقیت ایران بود٬ هرچند که تیم ملی پرقدرت روسیه هم با دراختیار داشتن چند بازیکن برزیلی‌الاصل در دقایق پایانی فشار بسیار زیادی را متحمل شد و با دفع توپ قصد دفاع از پیروزی شکننده خود را داشت.

گل‌های ایران را احمد اسماعیل‌پور، علی‌اصغر حسن‌زاده و مهدی جاوید به ثمر رساندند. در دقایق پایانی بازی٬ ایران ۳ بر ۲ عقب بود و با پنج بازیکن برای گل زدن تلاش می‌کرد، اما روس‌ها موفق شدند یک گل دیگر را وارد دروازه بدون دروازه‌بان تیم ایران کنند.

با این حال ایران موفق شد با زدن یک گل دیگر در ثانیه‌های پایانی اختلاف را به حداقل برساند و بازی ۴ بر ۳ به پایان رسید.

محمد ناظم‌الشریعه٬ سرمربی تیم ایران پس از بازی از قضاوت داور قرقیزستانی انتقاد کرد و او را در شکست ایران سهیم دانست.

عذرخواهی محمدرضا سنگ سفیدی یکی از بازیکنان تیم ملی فوتسال پس از شکست 

​​​

ایران که تاکنون بهترین مقامش در ادوار جام جهانی کسب رتبه چهارم بوده این شانس را دارد تا در بامداد روز شنبه مقابل برنده مسابقه پرتغال و آرژانتین قرار گرفته و مقام سوم جهان را کسب کند.

محمد کشاورز در این دیدار به دلیل مصدومیت شدید غایب خواهد بود.

متن مشترکی که بازیکنان فوتسال پیش از دیدار مقابل روسیه در توضیح مشکلاتشان منتشر کردند

سلام . دل نوشته يي به مردم عزيز ايران. ما قصد نداشتيم درباره مشكلات و پاداشهاي تيم ملي صحبت كنيم ?ولي صحبتهاي شنيديم كه مجبور شديم با شما درد دل كنيم. تيم ملي با كوهي از مشكلات پا به مسابقات جهاني گذاشت مشكلاتي كه حتي بعضي از انها را نميتوانيم بازگو كنيم و تا اينجاي كار هم بچه ها عالي بودن و براي خوشحال كردن مردم از جان مايه گذاشتن?از تمام مشكلات كه فارغ شويم بحث پاداشها كه در شبكه هاي اجتماعي و سايتها بهش پرداختن كه مبالغي چون ١٠هزار دلار ٥ هزار دلار هزار دلار و.... مورد توجه بچه هاي تيم ملي قرار گرفته است. مردم عزيز بچه هاي تيم ملي خوشحالي و لبخند شما را نه با چيزي مقايسه و نه با چيزي عوض ميكنن، اما بچه هاي تيم ملي فوتسال تا اينجاي كار و اين افتخار افريني بزرگ و حضور در ٤ تيم برتر جهان فقط ٢٥٠ دلار ، بله فقط ٢٥٠ دلار دريافت كرده اند. فارغ از همه اين مشكلات بچه هاي تيم ملي براي خوشحالي شما مردم خوب و دوست داشتني از هيچ تلاشي دريغ نكرده و نميكنند و خوشحالي شما در اولويت تيم ملي فوتسال بوده و هست?. بچه هاي تيم ملي را از دعاي خود محروم نكنيد. ?? بچه هاي تيم ملي فوتسال

A photo posted by Hosseintayyebi15 (@hosseintayyebi) on

​​​