علی‌رضا جهانبخش بازیکن ایرانی تیم فوتبال برایتون پس از دریافت جایزه ویژه لیگ برتر انگلیس، با انتشار مطلبی در شبکه‌های اجتماعی از حمایت و پشتیبانی طرفدارانش قدردانی کرد.

گل این بازیکن به چلسی، به عنوان بهترین گل لیگ برتر انگلیس در ماه ژانویه انتخاب شد و به همین مناسبت این جایزه را دریافت کرد.

علی‌رضا جهانبخش، اول ژانویه با ضربه برگردان زیبای خود دروازه چلسی را گشود، بازی را مساوی کرد و  تیمش را از شکست نجات داد.

 

به عقیده بسیاری از کارشناسان و تماشاگران، این یکی از زیباترین گلهای سالهای اخیر در لیگ برتر انگلیس بود و بازتاب زیادی در شبکه های تلویزیونی و نشریات ورزشی داشت.

بهترین گل هر ماه لیگ برتر با آرای نویسندگان ورزشی و تماشاگران انتخاب می‌شود.

برایتون نیز ضمن تبریک به علی‌رضا جهانبخش، چاپ رایگان پوستر این بازیکن ایرانی روی تی‌شرت را به طرفدارانش هدیه داد که البته از طریق فروشگاه‌ها و سایت این باشگاه و فقط به مدت بیست و چهار ساعت در دسترس خواهد بود.

 

علی‌رضا جهانبخش از تیم هلندی آلکمار به «برایتون اند هوو آلبیون» پیوست و در این تیم فراز و نشیب‌های زیادی داشت و در اوایل چندان موفق نبود.

او که مدت‌ها به دلیل آسیب دیدگی و تغییر سرمربی، بازیکن ذخیره بود، در هفته‌های اخیر دقایق بیشتری بازی کرده است و به تدریج به یکی از مهره‌های تأثیرگذار برایتون تبدیل می‌شود.

Telegram Banner