قرآن خوانی سعید طوسی در بیت رهبر جمهوری اسلامی
قرآن خوانی سعید طوسی در بیت رهبر جمهوری اسلامی

خبرگزاری کار ایران گزارش داده است که شورای هماهنگی حزب الله، و حسین الله اکرم دبیر هماهنگی این شورا از دادستان خواسته اند که «اشد مجازات» را برای سعید طوسی خواستار شود.

سعید طوسی قاری قرآنی است که بخش فارسی صدای آمریکا برای نخستین بار گزارش داد که پرونده ای علیه او به اتهام تجاوز جنسی به چند شاگرد نوجوان پسر در قوه قضاییه شکل گرفته است اما با نفوذ مقامات ارشد جمهوری اسلامی به نفع سعید طوسی، این پرونده تاکنون به نتیجه نرسیده است.

هشدار!طوسى رامترادف كلاس قرآن ندانيم بيانيه حزب اله درباره فساد اخلاقى طوسىى: چندى است صداى آمريكا،BBC و...با پرداختن به فساد اخلاقى فردى بنام سعيد طوسى تلاش دارند از يكسو مكتب اسلام و قرآن را زير سوال برده و از طرف ديگر دفتر رهبرى راحامى متخلف معرفى كنند. گرچه طرح و گسترش فحشا در مكتب اسلام حرام است اما بخاطر مقابله با اتهامات گسترش يافته توجه همگان را به نكات زيرجلب مى نمائيم. ١- سعيدطوسى قارى قرآن و وابسته به شورايعالى قرآن است كه درآموزش نوجوانان فعال بوده،متهم ميباشد كه در سفر به مسابقات تركيه با يكى ازنوجوانان ارتباط غيراخلاقى داشته است.اين درحالى است كه مقررات شورايعالى قرآن اجازه سفر بدون خانواده را به نوجوانان نمى دهد. ٢-پرونده شكايت خانواده نوجوان فوق با اتهام عمل غيراخلاقى به طوسى درقوه قضائيه تشكيل مى شود كه متهم طى مراحل بازپرسى، دادگاه بدوى، تجديد نظرو...تبرئه مى شود. ٣- خانواده هاى شاكى نوجوانان ديگرى به پرونده مى پيوندند يا پرونده ديگرى مبنى بر سه اتهام عمل غيراخلاقى، تشكيل خانه فساد و تشويق به فساد عليه طوسى تشكيل مى شود كه در مراحل بازپرسى، دادگاه بدوى و...طوسى از دو اتهام اول تبرئه و دراتهام سوم به٤ سال زندان محكوم مى شود.اين پرونده در مراحل تجديد نظرو...در حال انجام است. ٤- بى ترديد رسيدگى به اين پرونده مانند ديگر پرونده ها در قوه قضائيه به نتيجه خواهد رسيد اما لازم است مدعى العموم علاوه بر درخواست اشد مجازات براى طوسى،در دفاع از مكتب اسلام و قرآن و دفتر رهبرى، پرونده ديگرى عليه حاميان وى تشكيل دهد؛زيرا تبليغات گسترده دشمنان نه تنها كلاسهاى قرآن درمحله ها و مساجدرا با كاهش حضور نوجوانان روبروكرده بلكه فسادطوسى رامترادف با بدبينى به مبانى اسلام نموده است. ضمن اينكه دشمن مى كوشد با ارتباط دادن موضوع به دفتر رهبرى، علاوه بر وهن اسلام، محبوبيت رهبرى را كاهش دهد. آنها به خوبى مى دانند كه مشروعيت دفاع از اسلام درسوريه و عراق و شهادت مدافعان حرم به حكم رهبرى است، ازينرو مدعى العموم را دعوت به انجام مطالب زير داريم. الف-اگر فردى در دفتر رهبرى با سوء استفاده از دفتر به حمايت از طوسى برخواسته و يا در ايام محاكمه او را در مجالسى باحضور رهبرى يا درافتتاحيه مجلس كنونى و.. شركت داده به اتهام وهن دفتر رهبرى محاكمه گردد. ب- شورايعالى قرآن يا هر دستگاهى ازجمله صدا و سيما، مجلس كنونى و...اگر با اطلاع از پرونده اتهام طوسى،اقدام به حمايت از وى و اجراى برنامه توسط طوسى داشته اند را به اتهام وهن مكتب اسلام و قرآن محاكمه نمايد.

A photo posted by صفحه رسمي دكتر حسين الله كرم (@hosein.allahkaram) on

​​​​حسین الله اکرم در بیانیه ای که خبرگزاری ایلنا آن را گزارش داده، می نویسد: «بى‌تردید رسیدگى به این پرونده مانند دیگر پرونده‌ها در قوه قضائیه به نتیجه خواهد رسید اما لازم است مدعى‌العموم علاوه بر درخواست اشد مجازات براى طوسى، در دفاع از مکیت اسلام و قرآن و دفتر رهبرى، پرونده دیگرى علیه حامیان وى تشکیل دهد زیرا کلاس‌هاى قرآن در محله‌ها و مساجد با کاهش حضور نوجوانان روبروست و خانواده‌هاى تحت تاثیر مطالب فوق‌الذکر ممانعت دارند.»

او گفته: «دشمن مى‌کوشد با ارتباط دادن موضوع به دفتر رهبرى، علاوه بر وهن اسلام، محبوبیت رهبرى را کاهش دهد.»

شاکیان سعید طوسی به صدای آمریکا گفته اند که مسئولان دفتر آیت الله خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران از جمله کسانی هستند که به نفع سعید طوسی در پرونده قضایی تجاوز جنسی به قاریان نوجوان پسر دخالت کرده اند.

سعید طوسی وابسته به شورای عالی قرآن است و می گوید به نوجوان تجاوز جنسی نکرده است. شورای عالی قرآن با دستور آیت الله خامنه ای تشکیل شده است و هدفش از جمله حمایت از برنامه های مربوط به قرآن است. حسین الله کرم مطلب اینستگرامی خود را ابتدا با تصویری از سعید طوسی که روی آن خطوط قرمز به شکل ضربدر کشیده شده بود، منتشر کرد اما بعدا آن را حذف و با مطلب دیگری جایگزین کرد.

مروری بر جزئیات پرونده سعید طوسی؛ مداحی که به آزار جنسی کودکان متهم است

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif