«بیانسه» خواننده مشهور آمریکایی و همسرش «جی زی» با انتشار آلبوم مشترکی طرفداران خود را غافلگیر کرده و خبرساز شدند.

این آلبوم «همه چیز عشق است» نام دارد و بدون اعلام قبلی یا تبلیغات رسانه ای، شنبه بصورت انحصاری از شبکه توزیع آثار موسیقی «تیدال» عرضه شد.

در ماههای اخیر خبرهای ضد و نقیضی درباره تولید این آلبوم مطرح شده بود و آغاز تور جهانی مشترک «بیانسه» و «جی زی» در ماه ژوئن در اروپا هم به این شایعات دامن زد.

بیانسه و جی زی با انتشار تصاویری از نخستین موزیک ویدئوی آلبوم در شبکه های اجتماعی خود، تبلیغات این پروژه مشترک را آغاز کرده اند، اثری که در موزه «لوور» در پاریس فیلمبرداری شده است.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

​​

جی زی و بیانسه در سال ۲۰۰۸ میلادی ازدواج کردند و از زوجهای محبوب هنری آمریکا هستند؛ آنها زندگی خانوادگی پرفراز و نشیبی داشتند و با حواشی بسیاری مواجه شدند.

در سالهای اخیر خبر خیانت جی زی به بیانسه یکی از سوژه های داغ نشریات هنری بود و طرفداران این ستاره های بزرگ را به شدت نگران کرد.

این موضوع در موسیقی این زوج هنری تأثیرگذار بود و اختلافات خانوادگی بازتاب زیادی در آهنگهای آلبومهای تکی آنها داشت.

 در اکثر این اشعار بیانسه از بی مهری و بی وفایی معشوق گلایه دارد و جی زی از محبوب خیالی و دوست داشتنی تقاضای بخشش می کند.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

​​

اما با انتشار آلبوم جدید به نظر می رسید این هنرمندان آمریکایی روزهای سخت گذشته را فراموش کرده و زندگی مشترک خود را ادامه می دهند؛ آلبومی که حتی در عنوانش بر اهمیت عشق تأکید دارد.

به گفته جی زی این آلبوم نوعی موسیقی درمانی است و به آنها کمک کرد تا حلقه های گم شده رابطه خود را پیدا کرده و در فرآیند تولید این پروژه مشترک عشق واقعی را دوباره تجربه کنند.

به گفته بیانسه این آلبوم پروژه ای خانواده ای است و آنها از فرزندانشان بسیار الهام گرفته و احساسات خود را از طریق ترانه ها بیان می کنند.

​​

در تولید «عشق همه چیز است» خواننده های دیگری چون «کوئوو»، «آف ست»، «تی دولا ساین» و «فارل» حضور دارند و در آهنگ های مختلف بیانسه و جی زی را همراهی می کنند.

انتشار آلبوم با استقبال زیادی از سوی خواننده های مشهور و ستاره های بزرگ موسیقی مواجه شده است و تعدادی از آنها در شبکه های اجتماعی خود به این زوج هنری تبریک گفته اند.