شرکت فیلمسازی سونی اعلام کرد نسخه جدید «مردان سیاهپوش» را تولید می کند و به این ترتیب ساخت این فیلم حادثه ای بصورت جدی آغاز شد.

سه گانه مردان سیاهپوش با بازی «ویل اسمیت» و «تامی لی جونز» از موفق ترین محصولات سینمایی شرکت سونی است و بیش از یک و نیم میلیارد دلار در گیشه فروخت.

مردان سیاهپوش داستان تخیلی دو مأمور ویژه امنیتی است که مسئولیت آنها برخورد با موجودات فضایی و نامتعارف ساکن کره زمین است، داستان با چاشنی طنز ماجراهای خنده دار این مأموران سیاهپوش را به تصویر می کشد.

​​

با اکران آخرین فیلم از این مجموعه سینمایی در سال ۲۰۱۲ به نظر می رسید مردان سیاهپوش به پایان رسیده و سونی برنامه ای برای تولید فیلم دیگری نداشت.

اما از اوایل سال میلادی گذشته و با توجه به سیاستهای جدید این شرکت برای ساخت آثار گیشه ای بیشتر، ادامه تولید مردان سیاهپوش بعنوان یک مجموعه پرفروش آغاز شد.

«استیون اسپیلبرگ» کارگردان آمریکایی تهیه کننده فیلم است و «مت هالووی» و «آرت مارکوم» فیلمنامه را بصورت مشترک خواهند نوشت.

اما در فیلم جدید ویل اسمیت و تامی لی جونز حضور ندارند و بازیگران دیگری در نقش این مأمورین به هنرنمایی می پردازند.

​​

هنوز اسامی این هنرمندان اعلام نشده و تهیه کنندگان سرگرم بررسی گزینه های مختلفی برای فیلم هستند، چالش بزرگی که نقش مهمی در موفقیت فیلم جدید خواهد داشت.

شرکت سونی برنامه های مفصلی برای تبلیغ و بازاریابی مردان سیاهپوش دارد و تاریخ اکران فیلم را نیز مشخص کرده است.

براساس برنامه اعلام شده، این فیلم که «اسپین آف» نام دارد تابستان سال۲۰۱۹ در سراسر جهان اکران می شود.