تیلور سوئیفت در مراسم جوایز موسیقی بیلبورد - ۱ مه ۲۰۱۹
تیلور سوئیفت در مراسم جوایز موسیقی بیلبورد - ۱ مه ۲۰۱۹

وقتی از تیلور سوئیفت پرسیدند که آیا می خواهد روزی بچه‌دار شود، او این سوال را تبعیض جنسیتی دانست و حاضر نشد به آن پاسخ دهد.

جریان از این قرار بود که در گفتگویی با خبرگزاری آلمان، مصاحبه کننده اشاره کرد  سوئیفت در ماه دسامبر ۳۰ ساله خواهد شد. او از سوئیفت پرسید: «آیا [۳۰ ساله شدن] نقطه عطفی در زندگیت خواهد بود؟ آیا میل داری روزی مادر شوی، بچه‌دار شوی؟»

به گزارش هافینگتون پست، سوئیفت بدون درنگ پاسخ داد: «فکر نمی کنم وقتی یک مرد ۳۰ ساله می شود، هیچوقت از او چنین سوالی را کنند. پس من هم به این سوال جواب نخواهم داد.»

به جای آن، سوئیفت از هیجان خود از شروع دهه تازه در زندگی اش صحبت کرد و از این که چطور مثل سنین بیست سالگیش دوباره چیزهای تازه را، حتی اگر شده در آنها شکست بخورد، امتحان خواهد کرد.

تیلور سوییفت، خواننده
تیلور سوئیفت چگونه میلیون ها دلار در می‌آورد و چطور آن را خرج می‌کند؟
تیلور سوئیفت که به زودی هفتمین آلبوم خود را منتشر می‌کند، تاکنون موفقیتهای چشمگیری داشته است. از جمله ۱۰ جایزه گرمی، سرمایه ۳۲۰ میلیون دلاری که بخش عمده آن را مدیون کنسرتهای پرفروش است، و رکورد پرفروش ترین تور کنسرتی در تاریخ آمریکا.

​​او چند وقت پیش در قطعه ای که برای مجله «ال» (Elle) نوشته بود به سی چیز که پیش از ۳۰ سالگی یاد گرفته، اشاره کرد، از جمله این که «تلاش و شکست، تلاش دوباره و شکست دوباره، طبیعی است.»

 

Telegram Banner