جدال توئیتری تیلور سوئیفت با کانیه وست و همسرش کیم کارداشیان از حوادث جنجالی انتخاب شده از سوی توئیتر در سال جاری میلادی بود.
Taylor Swift arrives at the iHeartRadio Music Awards at The Forum on April 3, 2016, in Inglewood, Calif.

تیلور سوئیفت اخیرا مشغول ضبط یک موزیک ویدئوی جدید است که فیلمبرداریش در نقاط مختلف شهر لندن انجام شده است. یکی از این نقاط یک کباب فروشی در لندن است.

خانم سوئیفت که قرار است ماه نوامبر آلبوم جدیدش را روانه بازار کند در موزیک ویدئوی جدید در شهر لندن در حال گردش است. از جمله دوچرخه سواری روی پل هزاره لندن، سواری در اتوبوسهای معروف شهر، و سری به یک آبجو فروشی که در شهر لندن پر است.

​​یکی دیگر از نقاطی که سوئیفت در موزیک ویدئو از آن دیدن می کند یک کباب فروشی است. عکسهایی که در شبکه های اجتماعی پست شده است تیلور سویفت را نشان می دهد که همراه با دست اندرکاران فیلمبرداریش در این کباب فروشی مشغول کار است.

به گفته شبکه خبری «تلگراف» همه این مکانها جاهایی است که سوئیفت با یکی از دوست پسرانش در سفری به لندن از آنها دیدن کرده بوده است.

​​هنوز مشخص نیست که این موزیک ویدئو برای کدام یک از ترانه هایش تیلور سوئیفت است. آلبوم «اعتبار» او که ششمین آلبومش است دهم ماه نوامبر منتشر خواهد شد.