پيش از آغاز بازی بيس‌بال بين تيم نشنالز واشنگتن و متز نيويورک پرچم بزرگ آمريکا در زمين بازی گشوده شد - ۱۷ فروردين ۱۳۹۴ (۶ آوريل ۲۰۱۵)
زمین بازی تیم نیویورک متس

یک مرد نیویورکی مامور شده است تا خاکستر دوست قدیمی اش را که یک لوله کش بود، داخل چاه توالت استادیوم های بیسبال سراسر آمریکا بریزد.

تام مک دانلد به روزنامه نیویورک تایمز گفت که این کار بزرگداشت مناسب و به جایی برای دوستش «روی ریگل» است.

دو دوست قدیمی که هوادار ورزش بیسبال بودند، با هم در منطقه «کوئینز» شهر نیویورک بزرگ شدند که از محله «فلاشینگ مدو» که تیم بیسبال «نیویورک متس» در آن بازی می کند، فاصله زیادی ندارد. جالب اینجا است که یکی از معانی دیگر فلاشینگ که در اینجا نام محله ای در نیویورک است کشیدن سیفون است!

ماجرای ریختن خاکستر «روی ریگل» در توالت توسط دوستش، مورد تایید خانواده او نیز است. هنک ریگل، برادر «روی ریگل» مرحوم، می گوید اگر برادرش زنده بود با این کار موافقت می کرد.

همانند بازی بیسبال، کاری که مک دانلد برای ریختن خاکستر دوستش به توالت می کند، قوانین و ضوابط خود را دارد. او باید خاکستر دوستش را زمانی که بازی بیسبال در جریان است، داخل توالت ریخته و سیفون بکشد.

مک دانلد تا به الان این کار را برای خاکستر دوستش در ۱۶ استادیوم انجام داده است.

او در شهر کلیولند اوهایو، خاکستر دوستش را در دو توالت، یکی در استادیوم «پروگرسیو فیلد» و دیگری در تالار مشاهیر و موزه راک اند رول خالی کرده است.

 

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif