نگار معظم، هنرمند اهل شیراز
نگار معظم، هنرمند اهل شیراز

نگار معظم، خواننده شیرازی که با اجرای ترانه ای از شهره صولتی در ابیانه از سوی مقام های قضایی احضار شده بود، در یکی از اجراهای اخیر خانم شهره، با او روی سن حاضر شد و همخوانی کرد.

آخرین پست صفحه اینستگرام «نگار معظم» ویدئویی است که در آن او در کنار شهره صولتی روی صحنه می خواند. در این ویدئو، همان ترانه ای که منجر به پیگرد قضایی خانم معظم شد، اجرا شده است.

شهره صولتی، چندین کنسرت تابستانی در شهر استانبول ترکیه داشت که به نظر می رسد این اجرا نیز در یکی از این برنامه ها بوده است.

​​

نگار معظم در شرح ویدئو نوشته که پس از اجرا در ابیانه و اتفاقات تلخ پس از آن گمان می کرد باید برای همیشه موسیقی و آواز را فراموش کند. خانم معظم در ادامه از اجرا در کنار شهره صولتی به عنوان معجزه ای یاد کرده که انتظارش را می کشیدند و گفته آرزوی او از کودکی که همان آزادانه خواندن روی صحنه بود با حمایت خانم صولتی میسر شد.

این ویدئو ماجرای آوازخوانی او در ابیانه خانم معظم را نشان می دهد که به احضارش توسط مقام های قضایی منجر شده بود.

بسیاری از کاربران در شبکه های اجتماعی از خروج خانم معظم از ایران استقبال کرده اند و جمهوری اسلامی را برای سرکوب هنرمندان و راندن آنها به خارج مورد نکوهش قرار داده اند.

نگار معظم، هنرمند اهل شیراز
نگار معظم هنرمند شیرازی که در ابیانه آواز خواند رسما مورد پیگرد قضایی قرار گرفت
نگار معظم، هنرمند اهل شیراز که ویدئوی آوازخوانی او در جریان یک تور گردشگری در روستای ابیانه با استقبال حاضران همراه بود، از سوی دادستانی عمومی و انقلاب این شهر احضار و راهنمای گردشگران این تور نیز به مراجع قضائی معرفی شده است.

Telegram Banner