گوگوش خواننده سرشناس ایرانی دو ترانه جدید عرضه کرد. او در این آثار عاشقانه و پر احساس با مارتیک هنرمند ساکن لس آنجلس همکاری داشته است.

این آهنگ ها «عاشقت هستم» و «عشق کمیاب» نام دارند و به صورت مشترک توسط گوگوش و مارتیک خوانده شدند. ترانه ها را «باران تفرشی» سرود و موسیقی آنها را مارتیک ساخت. این دومین پروژه مشترک این دو هنرمند ایرانی در ماههای اخیر است.

آنها چندی پیش ترانه «رفاقت» روانه بازار کردند.

​​

گوگوش درباره همکاری با مارتیک به صدای آمریکا چنین می گوید: پس از دیدن بازتاب مثبت آهنگ رفاقت و تجربه خوبی که در همکاری با مارتیک در این پروژه داشتم، تصمیم بر این شد که روی دو آهنگ جدید کار کنیم، امیدوارم «عاشقت هستم» و «عشق کمیاب» مورد پسند همگان باشد.

«عاشقت هستم» و «عشق کمیاب» ترانه هایی هستند ساده و تأثیرگذار که رابطه ای عاشقانه را با روایتی شاعرانه بیان می کند. این آهنگ ها در لس آنجلس ضبط شده و در تولید آنها منوچهر چشم آذر از چهره های مطرح موسیقی ایران نیز مشارکت داشته است.

 

​​

مارتیک که سابقه آشنایی او با گوگوش به سالهای پیش از انقلاب بازمی گردد، درباره همکاری با این خواننده محبوب ایرانی چنین می گوید: «سالها است گوگوش را می شناسم و برای هنر و شخصیت او احترام قائل هستم. عاشق این دوستی و رفاقت چندین و چند ساله با گوگوش و همکاری با او هستم و این پروژه های مشترک را دوست دارم.»

موزیک ویدئوی این ترانه ها از طریق شرکت لگسی ساند در فضای مجازی منتشر شده و در دسترس طرفداران گوگوش و مارتیک است.